onemicGfx tarafından yazılan mesajlar

1. onemicGfx

Tam zamanlı |istanbul

Aranan şehir: Istanbul - ( Ümraniye,Tepeüstünde oturuyorum ) cinsiyet: Bay program/seviye: Adobe photoshop ( çok iyi ) adobe ıllustrator ( iyi ) adobe ındesign ( orta ) İş deneyimi ve içeriği: Reklam ajansı ( 2 ay deneyim , firmanın maddi...
  2. onemicGfx

Istanbul | kendimi geliştirebileceğim

Tam Zamanlı | Ümraniye Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Photoshop ( Çok iyi ) Adobe Illustrator ( İyi ) Adobe InDesign ( İyi ) İş deneyimi ve içeriği: Reklam Ajansı ( 2 Ay Deneyim - Para alamadım firma batışa sürükleniyordu ) Katalog, Broşür...
  3. onemicGfx

İş arayışım sona ermiştir teşekkür ederim ilginiz için.
  4. onemicGfx

İş arayışım devam etmektedir
  5. onemicGfx

Bi kaç çalışmam

Teşekkürler yorumlarınız için iPhone Poster | 35cm x 50cm CMYK
  6. onemicGfx

Duvar Kağıtlarım

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar Bunlarda son yaptığım iki duvar kağıdı
  7. onemicGfx

Şehir : İstanbul Yaşadığım ilçe : Ümraniye(Tepeüstü) Yaş : 22 Cinsiyet : Bay Program Bilgisi ; Adobe Photoshop ( İleri seviye ) Adobe Illustrator ( İyi ) Adobe InDesign ( İyi ) Çalışma : Tam Zaman Daha önce bir yerde çalışmadım. İşle ilgili açıklama ...
  8. onemicGfx

Bilgisayar almak istiyorum

Arkadaşlar dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Sadece grafik tasarım için kullanıcam. Oyun falan hiç oynamam Fiyat 1.500 tl 'e kadar açığım, tavsiye edebileceğiniz bilgisayarlar var mı ? En azından şöyle 3-4 yıl güncel programları kullanabileyim.
  9. onemicGfx

Duvar Kağıtlarım

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için :)
  10. onemicGfx

Duvar Kağıtlarım

Vakit buldukça yaptığım bazı çalışmalar ; En yeniden en eskiye doğru gitmeye çalıştım. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler
  11. onemicGfx

Edin Dzeko - Duvar Kağıdı Çalışmam

Güzel çalışma ama text yerine c4d kullanmayı tercih ederdim :) daha canlı olurdu ;)
  12. onemicGfx

Snoop Dogg Manip Çalışması

@cm ; stok dosyasına ulaşmam çok zor zaten psd dosyasıda kayıp oradanda çıkartamıyorum
Yukarı Alt