oohayaletoo tarafından yazılan mesajlar

1. oohayaletoo

Resim istek

Konu silinsin lütfen.
  2. oohayaletoo

Resim istek

güncel..:grafikerler:
  3. oohayaletoo

Resim istek

Yeni Fotom : Bir böyle : Birde kafanıza göre Yazılacak yazılar... 1: Fan Page . www.facebook.com/27BeLaaa 2: 27 BeLa Saygılar teşekkürler şimdiden.
  4. oohayaletoo

Resim istek

@Şener CANÖZ 4 Gözle bekliyorum abi :s8:
  5. oohayaletoo

Resim istek

güncel. yardım bekliyorum abilerim...
  6. oohayaletoo

Resim istek

danisman abi senin yaptığın profil fotosuyla biraz oynadım beceremedim :( fotoğrafımı kullanarak aşağıdaki gibi gölgelendirmeli bi kapak fotoğrafı yaparmısınız... Fotoğrafım : Bunu gibi olsun lütfen bir zahmet :
  7. oohayaletoo

Resim istek

@danisman yeni sayfa profil fotosuz kaldı :eek:
  8. oohayaletoo

Resim istek

nickim'i son nefes olaradak değiştirdim @danisman abi profil fotosundaki 27 bela yazılı fotonun yazısını son nefes olarak düzeltirmisin boş vaktinde.
  9. oohayaletoo

Resim istek

Başımla gözüm üstüne.. :)
  10. oohayaletoo

Resim istek

@Şener CANÖZ en kısa zamanda 2-3 poz atıcam belkide yarın... mikrofon başında.
  11. oohayaletoo

Resim istek

@Şener CANÖZ @Erkan Nehir Abi dalga geçmenize gerek yok tamam mı ?
  12. oohayaletoo

Resim istek

kapak foto bekliyorum...
  13. oohayaletoo

Resim istek

@Erkan Nehir Abi arabesk rap yapıyorum burdan dinleyebilirsin güzel değil belki ama zevk alıyorum ;) Bir parçam 2013 : 27 BeLa - Işıklarımı Söndürün [ 2013 ] Kalpsiz BeatZ | Facebook
  14. oohayaletoo

Resim istek

@danisman ne hip hop'u abi arabesk rap :D :s8: Emeğine sağlık. Profil fotosu olmuş da abi kapak fotosunu farklı yaparmısın lütfen... 850X350 boyutunda..
  15. oohayaletoo

Resim istek

vayyyy ne diycemi bilemedim bi başka olmuşum abilerim ellerinize sağlık allah tuttuğunuzu altın etsin .. Teşekkürler emeğinize sağlık. Farklı foto çekersem burdayım abilerim.
Yukarı Alt