orange tarafından yazılan mesajlar

1. orange

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Emine hanım yardımınız için teşekkür ederim..Evet acemyim sizlerin ve Grafikerler.org 'un sayesinde çözmeye çalışıyoruz.Bu imkanı sunan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.
  2. orange

@Fatih Coşkun Fatih bey evet çalışmam benim renklerimden çok acık ve parlak çıkıyor.Fakat ben şu kısmı anlamadım. @Fatih Coşkun Yani ben bilgisayarda tasarladığım renk birebir çıkar diyorsunuz CMYK modnda exportladığım zaman öylemi? Yardımınız için teşekkür eder soruma cvp verirseniz mutlu...
  3. orange

@Yaşar Karadeniz Yaşar bey öncelikle yardımınız için teşekkür ederim.Peki biz bu olayı nasıl çözeriz ,çözüm yolu nedir benim çalıştığım CMYK işin verdiğim rengin az nisbetle değişmiş olarak çalışabilir?
  4. orange

Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var .Coreldrawda yaptığım bir çalışmada vermiş olduğum renk(CMYK) jpg ve pdf formatına çevirdiğim zaman benim vermiş olduğum rengin çok açık olarak çıkıyor.Bunun nedeni ve çözüm yolu ne acaba bilgi verebilirseniz sevinirim.:(
  5. orange

Fatih bey teşekkür ederim yardımcı oldunuz.Yaşar Bey'e de teşekkür ediyorum soruma yardımcı olduğu için iyi günler..
  6. orange

Yaşar bey Sorun zaten Bezier tool değil bezier tool ile cismi çizdikten sonraki adım olan dekepu yapmak için basılan o menü tuşların nereden çıkacağını soruyorum.Sizin bana incelemem için söylediğiniz dersi lütfen siz bi göz atın cismin bezier tool ile çizildikten sonraki adım ???
  7. orange

Sanırım sorum yanlış anlaşıldı ben dekupe nasıl yapılıyor demedim.Dekupe yapmak istiyorum fakat dekupe yapacak menu bende çıkmıyor.Ben bu dekupe butonlarına nereden ulaşacağım bu konuda yardım etseniz çok sevineceğim.O örnekte X3 te gösterilmiş fakat bende X4 kullanıyorum bu menü bende yok???
  8. orange

arkadaşlar merhaba benim bir sorum olacak..Ben dekupe yapmak istiyorum bir resimde fakat dekupe menusu görünmüyor .Acaba nereden ulaşabilirm Coreldraw X4 kullanıyorum?
  9. orange

Kartvizit Çalışmam..

Arkadaşlar denem olarak yaptığım bir kartvizit çalışmam sade olarak düşündüm.Sizce nasıl fikirleriniz ve önerileriniz benim iin önemli..
  10. orange

Merhaba..

Teşekkür ederim arkadaşlar hoşbulduk.Herkese iyi paylaşımlar...
  11. orange

İlk Coreldraw Çalışmam...

Öncelikle heryönüyle cevap yazdığınız için teşekkür ederim Hakan bey.Ben ne bir işletmenim nede bir grafiker sadece grafikerler.org'tan Coreldraw'ı öğrenmeye çalışıyorum.Öğrenmeye çabalıyorum.Eleştirilmek ve değerlendirilmek herzaman için benim öğrenme gayretimi daha da güçlü kılıyor.Herşey için...
  12. orange

İlk Coreldraw Çalışmam...

Arkadaşlar ilk coreldraw çalışmam coreli yeni öğreniyorum.Sizce çalışmam nasıl yorumlarınızı bekliyorum..saygılar...
  13. orange

Corelin Temel Taşı Tablo - Çizelge Hazırlama.

Emeğine sağlık...
  14. orange

Merhaba..

Grafikerler.org ve tüm arkadaşlara merhaba ben yeni katıldım grafikerler.org'a forum'u çok beğendim.Tüm arkadaşlara iyi ve faydalı paylaşımlar...
  15. orange

corelde sade kartvizit yapımı

emeğinize sağlık...
Yukarı Alt