Osman Ozer tarafından yazılan mesajlar

1. O

Kitap Kapağı Tasarlatmak İstiyorum... acil

Selamlar Cizimde o kadar guclu olmamakla beraber tasarim konusunda size yardimci olabilirim. Eger isterseniz size deneme amaclida bir calisma yapabilirim Saygilar Osman Ozer
  2. O

Lalezar koleji logo gazete ilani yeni calismam

Arkadaslar Lalezar koleji yeni logo ve gazete ilani calismam ektedir. Begenilerinize sunuyorum...
  3. O

lalezar koleji

@angela Hasan bey ve Angela Bence converse resimleri konuyla alakali neden derseniz genelde Converse ayakkabi giyenler hep ortaokul veya lise cagindaki genclerdir. Dolayisiyle ortada bagciklarin kalp seklinde olmasida sevgiyi anlatiyor bence sevgiliyi degil. Eger iki sevgiliden bahsedilseydi...
  4. O

lalezar koleji

Yasar bey ve Angela Guzel ve olumlu elestirileriniz icin cok tesekkur ederim. Ozellikle Angela"nin logo ve calisma hakkindaki ovgu dolu sozleri beni yureklendirdi.. Herkese basarilar diliyorum...
  5. O

lalezar koleji

Lalezar koleji icin yapmis oldugum logo ve gazete ialni calismalarim. Yarismaci arkadaslara simdiden basarilar dilerim
  6. O

Ağustos ayı yarışma sonuçları.

@Yaşar Karadeniz Yasar bey Sundan emin olun ki ne sizin mesajinizi ne de Kerim beyin size cevaben yazdigi mesaji gordum vee halende goremiyorum. Sorun belki benim tarayicidan kaynaklaniyor olabilir dediginiz gibi. Veya ben macintosh kullanicisiyim belki ondanda kaynaklanabilir mi acaba...
  7. O

Yasar bey Oncelikle size sunu soyleyeyim benimde hatali yazimlar sekiller gozumden kacmaz. Ancak belki ben yurtdisindan girdigimden midir nedir sitemizdeki elestirilerde sizin bana linkini gonderdiginiz elestirileri hic gormedim ve halende goremiyorum. Hatta Kerim beyin size cevaben yazdigini da...
  8. O

Eylül ayı yarışma sonuçları

Merhabalar Oncelikle degerli juri uyelerine calismama karsi gosterdikleri ilgiden dolayi, yarismaya katilan arkadaslarimi, yurekten kutluyorum. Sonucte ben ikinci oldum ama onemli olan bu yarismada kendi kendimize yaptigimiz calismalarla katilmak onem tasiyordu. bende nacizane logo ve tabela...
  9. O

Kerim bey Gerci biraz gec oldu ama ben yarismalarin oldugunu bilmiyordum grafikerler.org ta.. Uzun suredir girmedigim icin... Calismalaariniz gercekten guzel ancak sloganda bi hata yapmissiniz ve gorunurde bunu kimse farketmemis. Gencligini hisset yerine gecligini hisset diye yazmissiniz...
  10. O

Hafizeana - Logotype Çalışması...

Dusunce guzel ancak otobus firmasi logosu gibi olmus biraz Genede emeginize saglik Basarilar dilerim yarismada
  11. O

Hafizeana sut tatlilari icin LOGO VE TABELA

@orhankilicaslan Orhan kardes bende digerlerinin kullandigi kadar renk kullandim... Bir ikincisi zaten dijital basilacak oldugu icin neden baskisi zor olsunki?? Sonucta makine senin gonderdigini basar eger duzgun bir makinaysa:):):):):):)
  12. O

Arkadaslar Hafizeana sut tatlilari icin yapmis oldugum tabela calismasini sunuyorum begenilerinize. Simdiden degerli elestirileriniz icin tesekkur ederim..
  13. O

Arkadaslar Dha once resim olarak kullandigim sut doken kadin imajini Dilek Dogrusoz arkadasimin onerisine uyarak vektorel halde calistim.. Begenilerinize...
  14. O

Hafizeana sut tatlilari icin Logo calismasi

Arkadaslar bir logoda ben yapmaya calistim nacizane. Umarim begenirsiniz
  15. O

Web Sİtesi Logosu yardım

Sevgili F Dursun kardesim Ben 20 yildir Fransa Paris'te yasayan ve 24 yildir grafikerlik yapan Osman Ozer'im. Sana logo konusunda yardimci olmak istedim ve bu logoyu yaptim. Umarim calismam bosa gitmez ve logoyu begenir kullanirsin. Koyun ismi orenler mevkiinde bulgur kaynatan bir kadinin...
Yukarı Alt