PanterA tarafından yazılan mesajlar

1. PanterA

Imac yardım

Merhaba arkadaşlar, Windowstan bıkmış biri olarak ciddi ciddi imac almayı düşünüyorum. İşim gereği photoshop, illustrator kısacası adobenin programlarını kullanıyorum. Sizce aşağıdaki özelliklere sahip bir imac 27" alsam stabilite olarak beni tatmin eder mi ya da bir sorun yaşar mıyım, o kadar...
  2. PanterA

Adobe Illustrator nasıl bir programdır?

Çok faydalı bir paylaşım olmuş, emeğinize sağlık
  3. PanterA

istediğin brush ı nasıl kullanırsın resimli anlatım

Öncelikle paylaşım için çok teşekkürler. Benim bir sorum olacaktı, bu eklediğimiz brushların rengini nasıl değiştirebiliriz acaba
  4. PanterA

Kartvizit çalışmam

@yamo Görüşlerin için teşekkürler arkadaşım, çalışmalarımı fırsat buldukça boş zamanlarımda eklemeye düşünüyorum
  5. PanterA

Kartvizit çalışmam

Evet decupe biraz sorunlu, aslında bu çalışmam biraz aceleye geldi ve pek dikkatli davranamadım, görüşlerin için teşekkürler :)
  6. PanterA

Kartvizit çalışmam

Tasarladığım bu kartvizit hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, gördüğünüz eksikler varsa söyleyebilirsiniz :)
  7. PanterA

Grafik Tasarım Eğitim Seti DVD

Sağolasın arkadaşım paylaşım için, indirmeye başlıyorum
  8. PanterA

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Photoshop bilmeme rağmen bu paylaşımı gördüğümde büyük bir emeğin harcandığını ve bu emeğin boşa gitmemesi gerektiğini düşündüm. Sonuçta her ne kadar iyi photoshop bilsem de mutlaka herkes gibi benim de bilmediğim şeyler mutlaka vardır. İndirmeye başladım setleri, paylaşım için teşekkürler...
  9. PanterA

Photoshop hakkında herşey. menü, araç ve açıklamaları. ( resimli anlatım)

Emeğine sağlık arkadaşım, yararlı bilgiler teşekkürler
  10. PanterA

Herkese selamlar :)

Merhabalar arkadaşlar, ismim Umut. Uludağ Üniversitesi'nden mezunum. Aslında altyapı olarak bilgisayar programcılığı temelini aldım fakat grafikerlik alanında ekmek yemekteyim :) Çünkü kod yazmak hiç bana göre birşey değil ve grafik programlarıyla çok mutlu olduğumu söyleyebilirim. Özellikle...
  11. PanterA

BENZER ya da KOPYA TASARIMLAR

@farukcagla Sevgili Faruk bey her kafadan ses çıkıyor demekle konunun iyice saptırıldığını kastetmiştim ama malesef yanlış algılamışsınız. Her neyse kopya ve benzer tasarımlar arasındaki benzerliği sormuşsunuz. Benim fikrim şudur tabi ki fikir ve emek hırsızlığına sonuna kadar karşıyım ama ne...
  12. PanterA

Kartvizitim

Birinci ve sonuncu çalışmaların özellikle hoşuma gitti özellikle renk konusunda. Tebrik ederim
  13. PanterA

BENZER ya da KOPYA TASARIMLAR

Bana göre hiçbir zaman insan ben buyum ya da şuyum dememeli. Örneğin sanatçı olan bir insan sanatçıyım dememeli ya da grafiker olan veya başka bir mesleğe sahip olan insanlar her yerde ben şuyum ya da buyum dememeli. Önemli olan siz ne iseniz bunu çevrenizdeki insanlara hissettirmeniz ve siz...
Yukarı Alt