perfection tarafından yazılan mesajlar

1. perfection

Hosting Arıyorum

konu eski ancak hala aktif sorunlar arasında 2023'ün En Ucuz Hosting Firmaları - Ekonomik ve Hızlı burada ucuz olanları arasından seçim yapabilirsiniz.
  2. perfection

Hostinger Kupon Koduna İhtiyaç Duyanlar

Merhabalar, Hostinger'ı biliyorsunuzdur. Hosting ve domainler ile ilgili çözümler sağlayan en bilindik firmalardan biri ve aynı zamanda sunucuları da oldukça kaliteli. Sunucuları 2 ms'lik ciddi anlamda az bir tepki süresine sahip olan Hostinger, domain çözümlerinde de hosting kadar kaliteli. Bu...
  3. perfection

Blog Nedir?

Blog, içeriklerin kronolojik olarak sıralandığı bir web sitesidir kısaca. Normal web sitelerinden farkı, ağırlıklı olarak içerik üzerine kurgulanmış olmasıdır. Forum ve sözlük siteleri gibi interaktif aktiviteler yahut diğer kullanıcıların da işin içine dahil olduğu durumları çok görmezsiniz...
  4. perfection

Blog Yazmak için Tavsiyeler

Blog yazmak için tavsiyelerini paylaşabilecek olan var mı? Birlikte güzel bir fikir alışverişi yapalım. Ben internette denk geldiğim makalelerden birkaç bilgi çıkardım: Kullanacağınız üslubu belirleyin, bir makalede senli diğer makalede bizli konuşmayın. Blogunuzun alt yapısını güçlü bir...
  5. perfection

Google'den Para Kazanmak İstermisiniz ?

Aslında Google'dan para kazanmak ile ''Blog yazarak para kazanma'' arasında hiçbir fark yok. Neticede Google Adsense'den para kazanmak için bir blog yahut websitesi sahibi olmanız gerekiyor. Peki bu işi yaparken nelere dikkat etmelisiniz? Blog yazarak para kazanmanın Adsense haricinde başka...
  6. perfection

Hosting Nedir?

Hosting almak için yaptığınız önerilere ben de birkaç ekleme yapmak isterim. Öneri yaparken güvenilirlik, müşteri desteği ve hızı ön planda tutacağım. Güvenilirlik konusunda çoğu kişi ''Hostinger, Alastyr, Veridyen, Netinternet, Turhost, Güzel Hosting'' gibi firmalara güveniyordur zaten. Peki bu...
  7. perfection

(WordPress Kurulumu ) Çok Detaylı

Elinize emeğinize sağlık 2011 yılı için dört dörtlük bir rehber olmuş ancak günümüz için güncellemek gerek diye düşündüğüm için bir kaynak paylaşmaya karar verdim. İnternette bu tarz içerikler çok olsa da sizin gibi kaliteli bir biçimde ele aldığı için...
  8. perfection

Logo Tasarım Öğrenin ve Freelancer Olarak Para Kazanın

Logo tasarımı yapmak, internetten para kazanmak için oldukça mantıklı bir adım gerçekten. Biraz olsun yeteneğiniz varsa bu yeteneğin üstüne gitmenizi ve bir şekilde gelir elde etmeye çalışmanızı tavsiye ederim. Siz de oldukça iyi bir şekilde açıklamışsınız zaten her şeyi. Ancak internetten...
  9. perfection

Coreldraw graphics suite x7 çıktı!

Efsane bir sürümdü, yeri bende ayrıdır.
  10. perfection

Sıcak, Soğuk Ve Nötr Renkler

Faydalı bir paylaşım olmuş teşekkür ederiz.
  11. perfection

Adobe inDesign CS3 Eğitim PDF - TAM 628 SAYFA

Teşekkür ederiz emeğinize sağlık.
  12. perfection

Müşteriler Ne İster ?

Haklı bir yakarış olmuş :)
Yukarı Alt