Pınar Cildam tarafından yazılan mesajlar

1. Pınar Cildam

Yeşim Taşı | Fairytale

Mükemmel diyorum, başkada birşey demiyorum :)
  2. Pınar Cildam

logo çalışmam

Merhabalar, Öncelikle bilişim için mavi tonları önerimdir. Tukuaz da olabilir fakat gri ile kombine edilmelidir. Yazı fontu eski bir font sanırım? Daha modern bir tarz yakalanabilir... Dünya - Mouse fikri klişe ama güzel. Bu fikrin uygulaması daha estetik olsaydı, çarpıcı bir görsellik...
  3. Pınar Cildam

yardım

Acaba nedir nedir?
  4. Pınar Cildam

Küresel isınma 1

Merhabalar, Çalışmanız sade ve şık olmuş. Fakat :p Sloganda 'Çok Az Kaldı' üst başlığı ile alt metin uyuşmuyor... 21. yüzyıldayız zaten... O sebeple çok az kalmadı, bizzat yaşıyoruz. Anlatabilmişimdir umarım.
  5. Pınar Cildam

Matmazel by ~pinarcildam

@Kübra Kara Teşekkür ederim :) @Fulyam Merhabalar. Teşekkürler :) @gemius Teşekkür ederim, sağolun...
  6. Pınar Cildam

Matmazel by ~pinarcildam

Teşekkür ederim.
  7. Pınar Cildam

Matmazel by ~pinarcildam

Fotoğrafın orjinali ise; Burada
  8. Pınar Cildam

Divan şömine Katalog Çalışması

Teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınız için :)
  9. Pınar Cildam

Beyşehir Tanıtım Grubu bilboard çalışmaları

Şu sloganı beğendim; 'Siz hiç gün batımını Beyşehir'de izlediniz mi?' + Grafik güçlendirilmeli, fotoğraflar daha iyi olabilirdi, font değişmeli. Ellerinize sağlık .
  10. Pınar Cildam

levi's501

Güzel çalışma, tebrik ederim.
  11. Pınar Cildam

Yine bir logo çalışmam :)

Güzel font.
  12. Pınar Cildam

Biz yine susmayı tercih ettik.

Ne kadar yanlış başlangıçlar ve sonların sahibiydik biz, Bu aidiyet sebebiyle oldukça mağrur… Her acıyı deneyim diye nitelendirdik, ufak bir teselliydi belki, Mutluluklar ise olası idi. Gözler anlatır dedik, Önce onlar sustu. Ellerimiz susmaz, Tenimiz duymaz oldu. Heyecanları yitirdik bir bir...
  13. Pınar Cildam

Bugün Ne Dinledik ?

Göktan | Kal demeni bekledim... bütün gece sessiz oturduk çıt çıkmıyordu bütün gece sus pus oturduk sezen söylüyordu gözlerin ayrılık dedi gözyaşların yalan o güzel günler geldi geçti sakın ağlama ardımdan son defa ama son defa elveda diye diye içimden kal demedini bekledim yanlış...
  14. Pınar Cildam

Logo çalışmam

Hoş olmuş, tebrikler. Not: Genel müdürlük mü var içinizde kalan? :p
Yukarı Alt