powerclip tarafından yazılan mesajlar

1. P

Corel Draw Kullanım Kılavuzu

Link neden görünmüyor???
  2. P

rodin hills logosu lazım

elinizde rodin hills logosu olan varsa paylaşabilirmi lütfen.. Şimdiden teşekkürler.. http://img191.imageshack.us/img191/1817/rodinhills.jpg
  3. P

tren ve gemi resimleri

koay gelsin bana çok acil yüksek çözünürlüklü tren ve gemi görselleri lazım elinde olan varsa paylaşabilirse sevinirim iyi forumlar...
  4. P

PowerClip Yaparkene bunuda yapın

peki bu powerclip i illustratorde nasıl yaparız
  5. P

Araç Giydime Ve Proğramı

@Emine Şahin sanırım ben anlatamadım. ben mesela renault clio aracını açmak istiyorum. ama klasörü açtığımda dosyalar sadece rena_001 rena_002 rena_003 vsvs diye geçiyor. Ama megane, clio, vs gibi isimlendirilmemiş. Klasörün içinde istediğim modeli nasıl bulacağım.
  6. P

Araç Giydime Ve Proğramı

peki ben bu listede istediğim dosyayı nasıl bulucam...
  7. P

Araç Çizimleri Vektör 50MB

peki ben bu listede istediğim aracı bulmak için tek tek dosyalarımı açıp bakıcam bunun kolay bi yöntemi yokmu...
  8. P

Araç Çizimleri Vektör 50MB

uzun zamandır bunu arıyordum çok teşekkürler harika bi paylaşım gercekten...
  9. P

Yüksek Çözünürlük Baharat ve Bakliyat

güzel paylaşım teşekkürler... +rep :)
  10. P

broşür çalışması nasıl olmuş?

Bence broşür maviler içinde boğulmuş...
  11. P

corelde rotate nasıl yapılır

evet oldu sonunda çok teşekkür ederim arkadaşlar emeğinize sağlık baya uğraşmıştım ama sonunda başardım. iyiki varsınız...:):)
  12. P

hayır onu demek istemiyorum şöyle açıklayayım: örneğin bir baklava dilimi var ve bu baklava dilimini dairenin etrafında orantılı bir şekilde kopyalayarak çoğaltmak istiyorum yani açısal olarak. Anlatabildimmi acaba? :)
  13. P

kolay gelsin arkadaşlar ben forumun yeni üyesiyim. virşey soracaktım. bi simge var ve bu simgeyi dairenin etrafına kopyalayarak çoğaltmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim. herkese iyi çalışmalar
Yukarı Alt