Pozhov tarafından yazılan mesajlar

1. P

Font Bulmak Artık Çok Kolay

Merhaba, Sana font bulmayı artık çok kolay hale getirip, iki ayrı yöntem ile hem basit bir program hemde web tarayıcıları üzerinden nasıl kolayca font bulursun onu gösteriyorum. Anlayacağın işin baya bir kolaylaşacak. ►Find My Font: Free Edition Download - 'Find my Font' ►WhatFontis:Font...
  2. P

2020 Sosyal Medya Görsel Ölçüleri

Merhaba, Bu içeriğimde sana sosyal medya hesapları için tasarım yaparken hangi boyutlarda sosyal medya görseli yapman gerekiyor onu gösteriyorum. Kısa direkt görsel olarak geçilebilecek bir konu olmasına rağmen sözlü olarak sosyal medya hesaplarımız için kapak, profil, içerik görselleri...
  3. P

Udemy Tipografi Text Effect Yapımı

Resim üzerinde tipografili yazı efekti nasıl oluşturulur onu gösteriyorum. Udemy'nin 2020 yılına girmeden önce sosyal medya hesabından "2020 Planın?" diye bir görsel paylaştığını hatırladığını anımsar gibiyim. Benim o tipografili text effect görseli çok hoşuma gittiği için, sanada bunu nasıl...
  4. P

Glitch Text Effect Yapımı

Yazı karakterimize Glitch Text Effect diye tabir ettiğimiz yanılma yazı efekti nasıl yapılır onu gösteriyorum. Hani televizyon izlerken yayın kesilip, kesilmeme arasında kaldığı an aradaki rengarenk, göz yanılması oluşturacak bir geçiş olur. Sen ve ben bu yanılgımayı algılarız ne oluyor...
  5. P

Yaprak Tipografili Yazı Efekti

Yazı karakterimize yaprak görselini nasıl giydirirsin ve yaprak tipografili yazı efekti nasıl oluşturursun onu gösteriyorum. Bazı görseller sana yapılması zor gelebilir ama bu video'da görmüş olduğun görseli aslında Photoshop programı içinde bir kaç "araç çubuğunu kullanarak" seçtiğimiz S harfi...
  6. P

Kesik Kağıtlı Wallpaper Tasarımı

Merhaba Arkadaşlar, Bu dersimizde arkaplanımıza kesit kağıt görünümü verip, yazı ile süsleyerek wallpaper tasarımı oluşturmayı gösteriyorum. Yapılan çalışmayı bununla sınırlı kamlayıp, kartvizit tasarımı, sosyal medya hesaplarınıza kapak tasarımı olarakta kullabilirsiniz. Ders Videosu İçin...
Yukarı Alt