principia tarafından yazılan mesajlar

1. P

CAD çizimleri indirmek için

Herkese merhaba, CAd çizimlerini indirip bilgisayarınızda açabilmek için www.partcommunity.com a üye olup istediğiniz kadar parçayı indirip bilgisayarınzıda istediğiniz formatta açabilirsiniz. kolay gelsin....
  2. P

Herkese CAD kütüphanesi

Arkadaşlar merhaba, kendi CAD kütüphanenizi oluşturmak için www.partcommunity.com da sınırsız parça indirebilirsiniz. parçaları kendinize göre yeniden düzenleyebilir, kategoriler halinde sıralayabilir, istediğiniz CAD formatında çalışabilirsiniz.
  3. P

CAD çizimlerine yeni başlayanlar için

Herkese Merhaba, CAD parçası çizimleri için size bir site tavsiye ediyorum: www.partcommunity.com buradan istediğiniz kadar parçayı ücretsiz indirebilirsiniz. binlerce firmanın katalogları sizler için hazır birşekilde bekliyor. Kolay Gelsin.
  4. P

Ücretsiz Mekanik parça kütüphanesi

Herkese Merhaba, CAD çizimlerine meraklı arkadaşlar için önerebileceğim bir site var. www.partcommunity.com. Burada her türlü çizimler mevcut. Makinacılar için, inşaatçılar için ya da çok farklı sektörler de olabilir. Firma kataloglarından istediğiniz kadar parça indirip kendi arşivinizi...
  5. P

CAD Kütüphanesi için

Merhaba, CAD kütüphanesinden bir parça daha: Parçaya ulaşmak için www.partcommunity.com a gitmelisiniz. Herkese kolay gelsin.
  6. P

Firmaların kataloglarını topluca indirmek için

Herkese Merhaba, Firmaların kataloglarının hepsini bir arada bulabileceğiniz adres www.partcommunity.com Ekran görüntüsü ekliyorum. Ayrıca katalogta ki parçalar da bu sitede Kolay gelsin
  7. P

Hazır parçaların olduğu kütüphaneden parça indirme kılavuzu

Merhaba, Hazır çcad parçası çizimleri arayan arkadaşlara bu parçaları kolyca bulmaları ve indirmeleri için ekteki dökümanı hazırladım. İsteyen indirip kullanabilir. Ekteki dökümandan ekran görüntüleri aşağıdadır. Bu arada ekteki döküman www.partcommunity.com için hazırlanmıştır. Ya da bu...
  8. P

Solidworks hileleri :)

Herkese merhabalar, Cad kütüphanesinde gezinirken bulduğum bu çizimi paylaşmak istedim  Ben çizebildim, umarım siz de çizebilirsiniz. Resim www.partcommunity.com dan alınmıştır. Saygılar
  9. P

Motor çizimi arayanlar için

Merhaba, Motor ile ilgilenen arkadaşlar için motor görseli ekliyorum. Parçanın orijinaline www.partcommunity.com dan ulaşabilirsiniz. Parça istediğiniz cad formatında inebilmektedir. Parçayı indirdikten sonra üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar
  10. P

CAD parçalarını indirmek için adım adım anlatım

Merhaba, Hazır parça kütüphanesi için adım adım anlatım aşağıdadır. Yararlı olması dileği ile.. İlk olarak www.partcommunity.com a giriş yapmalısınız [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]] [/url[/U]]...
  11. P

kalıpçılığa mı merak saldınız

Kalıpçılığa ilgili olan arkadaşlar için bilgi, bir çok kalıp ve ilgili parçalarının bulunduğu kütüphaneden istediğiniz parçayı istediğiniz formatta indirebilirsiniz. Bu parçalar ücretsizdir, sadece üye olmanız yeterlidir. Tüm CAD formatları ile uyumludur. "http://www.partcommunity.com...
  12. P

Pnömatik sistemler için bir parça arıyorsanız, burada

Herkese merhaba, Bu haftaki parçamız bir Türkiye kataloğundan, pnömatik sistemler için bir parça, sizde bu parçaya ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Bu parçayı her bir CAD formatında açabilirsiniz. www.partcommunity.com [/URL[/U]] Kolay gelsin.
  13. P

Cad parçasına ulaşmak çok kolay ve hızlı

Herkese merhaba, 3D cad parçalarınızı bulabileceğiniz cad kütüphanesi yeni bir uygulama eklemiş. Parça kütüphanesinde parçaları indirmeden ilk oalrak ne olduklarını görmek için, Viewerlar mevcut. www.partcommunity.com Örnek resim ekliyorum. [/URL[/U]] Kolay gelsin.
  14. P

Aradığınız parçalara daha hızlı ulaşmak için

Merhaba, CAD kütüphanesi (www.partcommunity.com)’ da parçanın aynı katı modelleme programlarında olduğu gibi görüntüsünü inceleyebilirsiniz. Ben birkaç tane ekliyorum. [/URL[/U]] [/URL[/U]] [/URL[/U]] [/URL[/U]] Kolay gelsin.
  15. P

Değişik CAD parçası arayanlar için

Herkese merhaba, Aşağıdaki parçalar hakkında yorum yapabilecek olan var mı?? Kolay gelsin. Bu arada parçalar www.partcommunity.com dan alınmıştır. Bu şekilde farklı farklı bir çok parça bulunmakta. Sadece parça oalrak değil montaj olarakta mevcut.
Yukarı Alt