ramazankeles tarafından yazılan mesajlar

1. R

Hazır Desenler

(the-manyak )tabı mumkun ola bılır ancak zor gıbı bır durum söz konusu msn adresını verırsen elımden geldıkçe bıldıgım kadarıyla yardımcı olmaya çalısırım
  2. R

menu Çalışması

arkadaşlar bu menuyu sızler göremıyorsunuz o nedenle bu kadar değısık sesler çıkmış bu menudekı cafe ıcınde çoçuk parkı olan ancak casperları çoçuklar ıcın değıl zaten gençlığe hıtap eden bır cafe logo olarakta casper ı kullanmıslar benım bu logoyu kullanıp yapabıleceğız değış ve sempatık bır...
  3. R

menu Çalışması

sız toplanmısıınız savaşmı actınız saolun fıkırlerınız ıcın gayet aydınlatıcı oldunuz tessekkurler....
  4. R

menu Çalışması

evet tum çalışma benım... tum casperler benım çalışmam değıl, bır ıkı tanesı: fahrı olarak çalışmıs oldğm ajanstan almıstım menunun bır yaprağı daha var o reklam ıcın ayrıldığı ıcın o kısım eklemedım.. ve yazımalrdakı eksıkler oturmus olduğum pc geçıcı teknık sorun var ondan kaynaklarnıyor cafe...
  5. R

menu Çalışması

http://img104.imageshack.us/img104/2103/kopyascafesoa2.jpg yorumlarınızı veklıyorum arkadaşlar bır fıkır den nerelere varılır kım bılır teşpekkur ederım
  6. R

1. buluşma resimleri

organızasyonda her kım payı varsa tşkur edrım umarım bır gun böyle bır toplantıda oo karaler ıçınde oluruz . organızsanyonun hergun daha ıyı konum kazanmasını ve daha çokk katılımcı ıle heryerden tanışma yuslerın olması fırsatları olur .. umarım tanısılan ve tanısan ınsanlar arasında yer...
  7. R

Grafiker Aranıyor.

sızınle nasıl ırtıbata geçeblrz cv mı size nasıl ulastıra bılirım
Yukarı Alt