Ramiz TAYFUR tarafından yazılan mesajlar

1. Ramiz TAYFUR

Aİ Formatında Adisyon Tipi Perakende Satış Faturası

Arkadaşlar merhabalar, Uzun bir aradan sonra aranızdayım. Evlilik telaşıydı, iş hayatıydı, autsors destekler zırva üstüne zırvalar derken kendimize değer kattığımız ortamlardan ve insanlardan uzak kaldık :(. Sizden ricam olacak oda şu ki Aİ formatında adisyon tipi perakende satış faturası...
  2. Ramiz TAYFUR

İŞ MAKİNALARI _ 25 HQ JPG_10000*6000

Arşive ekleyelim gün gelir lazım olur paylaşım için teşekkürler.
  3. Ramiz TAYFUR

Kartvizit - Bulvar Pastanesi

Logo gerçekten çok şık. Kartvizite gelecek olursak çok sade buldum emeğine sağlık.
  4. Ramiz TAYFUR

(Yardım lütfen) Mock up Photoshop cs3

Aynı mockup'ı daha önce kullandım photoshop serisinden kaynaklanma ihtimali yüksek. S O katmanını objelendirirken sorun yaşıyorsunuz ve dediğim gibi kuvvetle muhtemel Kullandığınız seride sorun. Ayrıca merakımdan soruyorum. Neden hala cs3?
  5. Ramiz TAYFUR

Mobil Login Tasarımı

Can sıkıntısı ile ortaya çıkan mobil app login tasarımı..
  6. Ramiz TAYFUR

Photoshop İçin Yeni TL Simgesi

Tasarımcıların derdine derman olacak ve yazı yazarken ofis dosyalarında nasıl TL simgesini yazarak kullanıyorsak, Photoshop’tada kullanabileceğimiz shape formatında TL simgesiyaptım. Herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Açıkcası E-ticaret sektöründe çalıştığım için kampanya bannerlarında...
  7. Ramiz TAYFUR

Grafik Tasarım Programları

Oğuzhan merhaba, Öncelikle tebrik ederim. Aldığın cihaz oldukça sağlam bir cihaz ve grafik tasarım bölümünüde zevkle bitireceğinden şüphem yok :). Mac için Adobe CS6 Master Collection dmg formatında dosyasını internette bulabilirsin. İçerisinde bütün Adobe ürünleri yer alıyor. Senin işine...
  8. Ramiz TAYFUR

Kurumsal Direct Page Arayüz Tasarımı

@ZxxxE Öncelikle şuan yeniden yapılandırılıyor şirket web siteleri bunu belirtmek isterim. Ayrıca danışmak istediğim konu direct page oluşturdum ve bu sayfanın eksiklerini belirtmenizi istedim. Evet içerik konusunda ciddi eksikler var zaten kurumsal sitede. Ancak spor ürünleri çok geniş bir...
  9. Ramiz TAYFUR

Kurumsal Direct Page Arayüz Tasarımı

İki satış modeline sahip kurumsal firma için direct page arayüz tasarımının ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. HTML Link
  10. Ramiz TAYFUR

Iddaa bayii owv giydirme

Amacını güzel ifade eden çalışmalar ellerinize sağlık Şener bey.
  11. Ramiz TAYFUR

Sevdiğimiz Sözler

Sevdiğin bir mesleği seç, böylece ömrün boyunca bir gün bile çalışmak zorunda kalmazsın.” – Konfüçyüs
  12. Ramiz TAYFUR

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın..
  13. Ramiz TAYFUR

GünaydınLar HoşçakaLLar

Günaydın Grafikerler Ailesi..
  14. Ramiz TAYFUR

Bu aralar fazla yıpranmış gibiyim :/

Bu aralar fazla yıpranmış gibiyim :/
  15. Ramiz TAYFUR

GünaydınLar HoşçakaLLar

@Kemal Aksekioğlu Günaydın Kemal bey.