rasput_in tarafından yazılan mesajlar

1. R

Storyboard çizimi

elçin hanım merhabalar, iletişim bilgilerim ve örnek çalışmalarımdan bir kısmı aşağıdaki linklerde mevcut ,ayrıca mail ile ulaşırsanız örnek storyboard çalışmalarımdan ayrıca gönderebilirim. inkfalcon.wix.com/sahinbuyruk iletisimciyiz.com/portfolyo/dosya/9975201205162392694354.pdf
  2. R

Böyle bi siteyi kaça yapabilirsiniz?

50 ytl felan geçin bunları arkadaşlar mevzu ne kadar süre de yaptığı değildir hiç bi zaman adam bu 10 dk da yapacağı şey için yıllarını vermiş öğrenmiştir yok ben değer vermiyorum budur vereceğim rakam diyorsan 8m den yada bedava adres veren başka bi yerden git becerebiliyorsan aç adresini bu...
  3. R

grafik illustrasyon animasyon web

grafik tasarımdan animasyona illustrasyona dek her türlü freelance işinizde kaliteli ve dakik yardımcı olabilirim örnek işler için ve iletişim bilgileri için www.medyamutfak.com
  4. R

Foto manipülasyon çalışmam umarım beğenirsiniz!!!

bi iki filtra atılmış sanırım sadece hevesinizi kırmak istemem yeni başlamışsanız tabii zamanla gelişir yaptıklarınız
  5. R

grafik 2d 3d tasarım

2d ,3d tasarım grafik uygulamaları kurumsal kimlik çalışmalrı karakter tasrımları tekstik baskı tasarımları aklınıza gelicek her türlü görsel konusunda profosyonel yardım için hizmetinizdeyiz örnek çalışmalar ve iletişim bilgileri için www.medyamutfak.com
  6. R

Tasarıma İhtiyacım Var

25 dolar çok düşük bi rakam kimse uğraşmaz bu rakama açıkçası
  7. R

çizgi karakterler ve baskı tasarımları

sanırım çoğu firmanın özellikle ihrac yapan firmaların başlıca sorunu lisanslı karakter kullanmanın pahalı bişey olması ve lisansı olmayan karakterlerin ya bi çok firma tarafından aynı anda kullanılıp heryerde olması yada kalite konusunda oldukça yetersiz olması ve ne yazıkki bi firma kendi...
  8. R

fiyatlandımada yardım

arkadaşlar yardım etmeye çalışan herkeze teşekkürler şu an yeni gören arkadaşların buraya bişey yazmasına gerek yok konu halledilmiştir
  9. R

Photoshop Custom Shapes (The Best)

bu shapeleri yükledim fakat hepsini bi arada menüde görüntüleyemedim ps cs kullanıyorum lütfen yardım
  10. R

fiyatlandımada yardım

boyut 25x35 11 renk firma orta ölçekli yurt dışı çalışan bi firma ben tam bi fiyattan ziyade ortalama bi bilgi alsam kafi gelicek şimdiden yardım için teşekkürler...
  11. R

fiyatlandımada yardım

merhaba bi firmaya empirime baskı için aylık 30 adet disney tarzı karakter çizmem istendi(orjinal karakterler yani ben karakter oluşturucam olan karakterleri çizmicem artı bu desenleri ps de emprime baskıya hazır halde teslim edicem tramına kadar full hazır olcak) bu iş için adet için ve aylık...
  12. R

örnek çalışmalar www.medyamutfak.com kullandığım programlar...

örnek çalışmalar www.medyamutfak.com kullandığım programlar photoshop,freehand,coreldraw,indesign,illustrator,fireworks msn:rasput_in@hotmail.com tel:0536 615 64 20
  13. R

baskı tekniğini yeni çöğrendim freelance olarak desen verebileceğim firmalar arıyorum nerden...

baskı tekniğini yeni çöğrendim freelance olarak desen verebileceğim firmalar arıyorum nerden ulaşabilirim aydnlatırsan sevinirim...msn rasput_in@hotmail.com
  14. R

www.medyamutfak.com örnek çalışmalar rasput_in@hotmail.com cep 0536 615 64 20

www.medyamutfak.com örnek çalışmalar rasput_in@hotmail.com cep 0536 615 64 20
  15. R

www.medyamutfak.com örnek işler için msn adresi rasput_in@hotmail.com cep 536 615 64 20 ismim...

www.medyamutfak.com örnek işler için msn adresi rasput_in@hotmail.com cep 536 615 64 20 ismim şahin buyruk
Yukarı Alt