Realfear1 tarafından yazılan mesajlar

1. R

Indesign Sütunlama. (Yardım)

teşekkürler
  2. R

Indesign Sütunlama. (Yardım)

İndesing için İndesing cs 3 te yazalırı sütünlara nasıl bölüyoruz yardım ederseniz sevinrim
  3. R

Sizce nasıl olmuş?

Bir Konuyu grafikte öne süren Font ve renklerdir Acık renkli tonlarda daha hoş olurdu
  4. R

merhaba microsoft wordden gazate yapmam gerekiyor nasıl yapabilirim yardımcı olurmsnz

Kardeşim frehened İndesing falan dese neyse world le gazetemi olur :D
  5. R

YARDIM ederseniz sevinirim

Hocam tşklerimi sunuyorum size
  6. R

Cd kapaı , Karton cd zarfı , Küçük cd zarfı, Dvd kutusu

arkadaslar bana Cd kapaı , Karton cd zarfı , Küçük cd zarfı, Dvd kutusu, ve cd ön kapak tasarımları lazım ölcülerini bilmiyorum bu konuda yardım istiyorum elinde olan video anlatım ink atarsa yada Ölcülerini verirse sevinirim . mdiden tkler
  7. R

YARDIM ederseniz sevinirim

Arkadaş lar banA vektörel cizim yani 3 boyut mu diyorlar meyve tabagı lazım ilistratörede istiyor elinde olan varsa ilistratör halini link atabilirmi
  8. R

Meyve Tabağı

Damla Kardeşim İlistiratörde mi yaptın İlistiratör olarak save as i lazım bana
  9. R

Tipoğrafi tarihi için yardım

Arkadaşlar Göz gezdir dim ama bulamadım bana tipoğrafi tarihi için bilği kaynağı lazım link olarak metin dosyası yada ofice dosyası olarak atılmış tipoğrafi tarihi varmı acaba link atarsanız sevinirim
  10. R

Cd Kabı tasarımı yardım

Arkadaşlar cd kabı tasarımda yardım edebicek varmı photoshta nasıl yapabiirim yada videolu anlatım faln bulablirmiyim
  11. R

Eğitim Çehalet konu bi tipografik Çalısma icin Yardım istyebilirmiyim

Bilemicem Ama çok yeniyim bu Konuda daha hiç bi çalışmada bulunmadım
  12. R

Aklımda şiddetin temeli cehalet ve eğitimsizlik olduğu kavramını düşünüyorum ama bunu tipografiye nasıl dökebilirim o bakımdan sıfırım diyebilirim :(
  13. R

Eğitim ve cehalet konulu troğrafiik çalışma yapmak istiyorum Vize ödevi olarak ama Aklıma slogan falan hiç bi gidecegim yol gelmiyor Nasıl bi yol izlemeliyimslogan veya tasarımda nelere baş vurmalıyım illustratörde yapıçağım
Yukarı Alt