ReaLuNReaL tarafından yazılan mesajlar

1. R

Perspektif Oluşturma (Resimli Anlatım)

@Aslı SAYILIR ben teşekkür ederim. devam etmeye çalışacağım.
  2. R

Pop-Art Yapımı (resimli anlatım)

@yusufbatirel olabilir ama benim anlattığım şekilde resmin bitmap yapım aşamalarınıda gösteriyorum :D bazen kolaya kaçmamak gerekir...
  3. R

Perspektif Oluşturma (Resimli Anlatım)

Bu yayınlayacağım 2. ders umarım ilki işinize yaramıştır ve buda yarar. Öncelikle ctrl+o ile resmimizi açıyoruz. Sonra ufuk noktamızı ayarlamak için filter/vanishing point seçiyoruz. (kısayolu ctrl+alt+v) Açılan pencerede ok diyip devam ediyoruz. Sol üst taraftan create plane tool...
  4. R

ben teşekkür ederim ilginiz için. yeni dersler konusuna gelince bildiğim bi kaç farklı anlatımı sunum olarak paylaşıcam.
  5. R

Çizgi Film Effect

@Erkan Nehir https://www.grafikerler.org/photoshop-dersleri/41154-pop-art-yapimi-resimli-anlatim.html sanırım oldu :D
  6. R

Peen tool ile ışık efekti yapma (resimli anlatım)

@JCor pen tool ile çizim yapıldıktan sonra yine pen tool araç çubuğumuzun altında add anchore point dersen çizgi üzerinde 1-2 tane nokta belirleyerek çizgiyi eğip bükebilirsin.
  7. R

Umarım İşinize Yarar Arkadaşlar. Ufak Ufak Başlayalım İsterseniz. Resmimizi açtık background layerının adını değiştirdik ve kilidi kaldırdık. Yeni bir layer oluşturduk ve orijinal resminin altına taşıdık. Orijinal Layerı aktifken Pentool ile resimdeki kafa bölgesi seçiyoruz. Seçili...
  8. R

Çizgi Film Effect

daha basit anlatım için bana ulaşabilirsin. elimde bi kaç word dosyası mevcut anlatım için.
Yukarı Alt