Red-Blooded tarafından yazılan mesajlar

1. Red-Blooded

birkaç makro denemem ...

@Bahtınur Her zaman Her yerde CANON :D
  2. Red-Blooded

mükemmel tasarım sitesi

..................com genelde sanatsal tasarımlar içeriyor... Ama güzel kaliteli paylaşımlar var.
  3. Red-Blooded

birkaç makro denemem ...

Güzel kareler yakalamışsın... Fakat daha yakın çekimler yapmayı deneyebilirsin... Makinanızın imkanlarını zorlayın :)
  4. Red-Blooded

Hakan Kalmış Fotoğrafları

Yani belgesel fotoğrafçılarına taş çıkartırsınız :) Gerçekten çok harika bir fotoğraf... Tebrik ederim...
  5. Red-Blooded

Vektörel Türkiye logosu Freehand formatında !!! İlk defa sizler için :)

@barış_1907 Belirli renk kodları vardır... RGB, CMYK vs... CMYK renk kodu genelde baskılarda kullanılır... CMYK renkleri... RGB ise ... Red-Green-Blue yani kırmızı,yeşil,mavi renk tonlarından oluşur
  6. Red-Blooded

Bu bir grafikerler hikayesidir

ipek başına gelcek şeylerden habersizdir... taki telefonu çalana dek...
  7. Red-Blooded

Sevdiğinizi Söyleyerek Kaybedin...

Hayatta hiç bir şeyi ertelememek gerekir bence... Özellikle böyle bir konuda...
  8. Red-Blooded

En Çok Hoşunuza Giden Reklam Sloganları

Paranın satın alamayacağı şeyler vardır... Geri kalan her şey için MasterCard...
  9. Red-Blooded

GRAFXX Photo Album

@Bahtınur Bu tarz ve perspektif fotoğraflarında tercih edilen, fotoğrafın ilgi noktasının tam odak noktasına değilde, üstüne yada altına denk getirilmesidir... Bilmem anlatabildim mi :) Perspektif bir fotoğraf... Burada odak noktası tam ortaya gelmiş... Eskiden kullanılan bir teknik...
  10. Red-Blooded

GRAFXX Photo Album

Telefon olmasına rağmen ilk resminizi beğendim... İkinci resimde ilginç olmuş... 3. Resimde kadraj sorunu var gibi... Resmi tam ortadan bölmüşünüz... Üst taraf gökyüzü... Alt taraf ise binalar... Fotoğrafçılıkta 3/1 Kuralı vardır... Yani ya gökyüzü fotoğrafın 3'te birine denk gelmeli... Veya...
  11. Red-Blooded

... Bunlarda Benim Fotoğraflarım ...

Herkese çok teşekkür ederim değerli yorumları için... Elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorum... Fırsat buldukça çıkıp fotoğraf çekiyorum... İlgilenen olursa elimden geldiğince yardım ederim... Çok zevkli bir hobi... Herkese tavsiye ederim... Tekrar teşekkür ediyorum... İyi çalışmalar
  12. Red-Blooded

Elmayı küp şekline getirmek ( resimli anlatım )

@admin :confused: Daha geçenlerde CS2 de aradım bulamadım... Acaba benim baktığım CS sürümüydü... Hata yapmış olabilirim...
  13. Red-Blooded

Elmayı küp şekline getirmek ( resimli anlatım )

Güzel ders olmuş... Edit > Transform > Warp menüsüne gidin. Bu komutu belki bulayanlar vardır... Sadece CS3 versiyonunda mevcut bu komut... Bilmeyenler için ek bilgi olsun :)
  14. Red-Blooded

... Bunlarda Benim Fotoğraflarım ...

@Bahtınur Teşekkür ederim... Birşeyler yapmaya çaba gösteriyoruz işte :) Bİldiğimiz kadarıyla :) Bunlarda son fotoğraflar...
Yukarı Alt