redbull tarafından yazılan mesajlar

1. redbull

sitemize nasıl ulaştınız ?

böyle samimi dostluklar içersinde hem iş konusu olarak siteye ihtiyacım vardı, 2 siteye kayıt oldum ama, samimi bulmadım Google sayesinde buraya üye oldum inşalah hayırlısı.
  2. redbull

10 ila 20 yaş arası insan clipartları

çocuk olarak yok eger istersen yetişkin olarak bayan erkek var bende?
  3. redbull

Doğum Günün Kutlu Olsun

nice yıllara
  4. redbull

Güzel Karadenizimin Güzel İli "Giresun":)

cennet olsa gerek :)) mükemmel
  5. redbull

S.a Grafikerler.org Halkı

hoş geldiniz.
  6. redbull

Buyrun buda benim çalışmam :)

bunları gördükçe karnım acıkmaya başladı vallahi. ellerine saglık
  7. redbull

Grafxer Grafik Çalışmalarım

grafiker dedigin harflere çok dikkat ader sonra baskı aşamasında olmadık sonuçlar dogurur. ve halen devam etmektedir.Ne varki devamlı bilgisayara bakmaktan göz yorgunlugu oluyor. çalışmalarında başarılar dilerim. iyi çalışmalarr
  8. redbull

logo tasarımı

:) mehmet bey ellerinize saglık çok iyi süper olmuşlar. bide şu varki biz tekstil baskıcılar olarak firma promosyon amaçlı tekstil iş yaptıracak. bunun hangi renginle ugraşcaz. ancak CMYK çıkartcaz. buda zaten %80 sonuç verir. bizede biraz kolaylık saglayın yavvv.:p ;)
  9. redbull

Merhaba arkadaşlar

selam sedo hoşgeldin
  10. redbull

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

Mehmet Bey Şu Tram Olayinida AÇikliga Getİrİrsen Uygulamali Olarak Memnun Kaliriz. TeŞekkÜrlerr.
  11. redbull

coreldraw da soru ve sorunlarınızı burada cevaplayalım..

arkadaşım sen sanırım tramlarla ilgili problemin var. syn mehmet bey bunlarıda uygulamalı olarak gösterirse bende sevinirim. teşekkürler.?
  12. redbull

selam

hoş bulduk arkadaşlarr.
  13. redbull

selam

selam sevgili arkadaşlar.. ben izmirden ŞENOL ,internette tesadüfen dolaşırken sitenize üye oldum. NELER OLDUGUNU inceledim. hepiniz birbirinize karşı seviyeli arkadaşlıklar kurmuşsunuz.benimde hoşuma gitti. Bundan sonrada vakit buldukça siteye girmeye çalışacagım. Ben tekstil baskı atölyem var...
  14. redbull

Bayan yazlık tramlı desenler

ArkadaŞlar Ellerİnİze Saglik Çok İyİler GÜzeller.:)
  15. redbull

T-Shirt Çizimleri Cdr - Eps - Ai

Başarılı çalışma. Eline sağlık.
Yukarı Alt