rekouno tarafından yazılan mesajlar

1. R

Gofret ambalaj tasarimim

Oneri ve begenilerinize tesekkurler. Bundan sonraki yeni tasarimlarimi da guncel olarak ekleyecegim. Saygilarimla
  2. R

Gofret ambalaj tasarimim

3. R

mezunum maaş sorunu??

Bu arada aynı şey kısmen benim başıma da geldi, hatta ben ingilizce öğretmenliği mezunuyum. Ama grafikerliği daha çok sevdiğim için bu alana eğildim.. Ben de ilk başladığımda bir ay bu şekilde çalıştım ay sonunda onlar yine konuyu açmadılar.. Ben devam edeyim mi etmeyeyim mi diye sordum... Bir...
  4. R

mezunum maaş sorunu??

Zaten bazı insanlar bunu bilerek yaparlar. Yeni mezun olduğunuz için toyluğunuzdan ve hayat korkunuzdan faydalanıyorlar... Hiç vakit kaybetmeyin derhal ayrılın mutlaka yeni bir iş bulursunuz...
  5. R

masa takvimi, yardım lütfen!!!

uzmanlar kazansın da çıraklar acından ölsün mü; onlar da öğrenmesin mi ? nerde osmanlı ruhu ???
  6. R

Takı kutum için acil yardım!

takı kutusunda daha önce hiç resim görmedim olmaz da. takı kutusu olabildiğince sade ama zarif ve ayrıca çok şık olmalı. sadece ön yüzünde irice bir logo ve firma sloganı alt da küçük bir yazıyla adres ve tlf yazmak yetrldir. (renk olarak ziyah, lacivert, bordo gibi karizma ve şıklığı anlatan...
  7. R

Açık Hava Reklamcılığı Hakkında..

teşekkürler faydalı bilgiler için
  8. R

Maskot Çizebilen Arkadaşlar

cunku aradiklarini bulmuslardir genelde web disindan
  9. R

cikolatali gofret ambalaji calismam cok yeniyim degerli yorumlarinizi bekliyorum

cok tesekkur ederim bundan sonra da bir kac calisma yaptim onlari da takdirlerinize sunacagim
  10. R

cikolatali gofret ambalaji calismam cok yeniyim degerli yorumlarinizi bekliyorum

not urun orta asya му rusyada satilacagi icin yazi ruscadir
  11. R

Photoshop u iyi olan grafikerler aranıyor.

ingilizce ogretmenligi 4 sinif ogrencisiyim photoshopta da cok iyiyim cikolatalar icin tasarimlar yaptim recep_onalan_86@hotmail.com
Yukarı Alt