S.Efendi tarafından yazılan mesajlar

1. S

Onparmak Yazma

Onparmak yazma program mı? Mac elinizde mevcut var mı? veya bilgi ve eğitim veren pdf dosyası bu konuyla ilgilenirseniniz memnun olur. Şimdiden teşekkür ederim.
  2. S

imsakiye her şehrin

@eminecik *Temkin: İslam alimleri namaz ve oruç (bilhassa Yatsı ve imsak) vakitlerinin giriş ve çıkış zamanlarında hataya düşmemek için vakitlerde ilave ve kısaltma yaparak bazı tedbirler almıştır. Bu tedbirlere *Temkin (İhtiyat Tedbiri) denilmiştir. Bu vakitler temkinli olduğu...
  3. S

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

Grafik tasarımcı elindeki malzemeleri iyi kullanabilen ve herkese hitab eden görselligi bilgi ve becerisini hayalgücünü ortaya koyan ve karşı tarafa işini beğendirendir.
  4. S

ÇOK GÜZEL ---ArtCity - DecoFrame v.05

http://rapidshare.com/files/95735494/ArtCity_-_DecoFrame_v.05.rar.html bu dosya paylaşımın hata veriyor düzgün olanını yüklermisin şimdiden teşekkürler...
  5. S

bi yorum!!!

Daha iyibir karakter kullansan daha iyi olabilirdi. Birde cizgilerle yazılar birbirine girmiş gibi cizginin değerini biraz daha incelte bilirsin. Fiyat kısmınıda aynı hizada yapabilirsin çalışma güzel emeğine sağlık...
  6. S

Board ve Menu

Gayet hoş bir tasarım ama uzun olması biraz tuhaf geldi tasarım fena degil çalışmalarının devamını bekleriz iyi çalışmalar.
  7. S

Yine bir Kartvizit Çalışmam (yorum için)

@satrol__ Ben sana katılmıyorum sigara içmek insan oğluna zarardır. Bence iyi düşünce çıkmaz. Yorumuma gelince daha iyi bir karakter kullana bilirsin birde adres kısmında bir boşluk vermemişin onu düzelte bilirsin genede tasarım fena degil çalışmaların devamını bekliyorum iyi çalışmalar...
Yukarı Alt