Samet Mütevellioğlu tarafından yazılan mesajlar

1. S

Html-Css Haber Siteleri Manşet Bölümü Hazırlama // videolu ders -- Caps

Aradığım şeyi buldum galiba, teşekkürler dostum. :)
  2. S

Yetkin Dersanesi STS El İlanı 10x20

DERSHANELERİ olmayacak mıydı? H var arada diye biliyorum.
  3. S

bir iki Illustrator çalışma

Hocam çalışmalarını çok beğendim, gerçekten hepsi harikalar.. Böyle güzel çalışmaları görünce özeniyorum valla.. :) Yorum yapılması konusunda ise; @Abdullah Batur isimli abimizin dediği eklenti olsa eminim senin konuların ve tüm konular da aynı ilgiyi görecektir. Ama dediklerinde de haklılık...
  4. S

Hukuk kitap kapağı:D

Kitap yazarının altındaki "Yargıtay Tetkik Hakimi" sanırım kitap yazarının yaptığı iş ancak; ben derslerde okuduğum kitapların hiçbirinde bu tip bir tabirle karşılaşmadım. Yazılıp yazılmayacağına ilişkin bir teamülün olup olmadığını bilmiyorum ancak siz bu konuyu bir araştırırsanız iyi olur...
  5. S

İn Design CS3 Türkçe Kitap (600 küsur sayfa)

Hemen indiriyorum, inşallah istediğim gibidir.
  6. S

Kendi adıma yaptığım öylesine bir logo

Siz değerli hocalarımın çalışmalarına yorum yapmak haddime değil ancak; bir web sitesinin banner kısmında görmüş olsaydım hoşuma gitmeyen tek kısım, logo etrafındaki turuncu çerçeve olurdu. :o
  7. S

Dergide resim kullanırken ortaya çıkan problemler ?

Hocam bu konuyla ilgili küçük bir araştırma yapmıştım, resimler belli kalitede olmazsa baskıda çok kötü sonuç alırsınız gibi şeyler yazmışlar. Ben de bu yüzden sizlere sorma gereği hissettim. Mesajımı yanıtladığınız için her ikinize de teşekkür ederim. Sevgilerimle
  8. S

Peki böyle olmayan resimleri o hale getirmek mümkün mü ? Malum, her resmin yüksek çüzünürlük, yüksek kalitede olanını bulamıyoruz.
  9. S

Merhaba arkadaşlar. Normal formatta internetten bulduğum gif, jpeg türünde orta boyutlu resimler Indesign'de ya küçük çıkıyor, ya da bozuk ve bulanık olarak görünüyor. Bu resimleri kalitesini bozmadan dergi içinde kullanmak için resme hangi işlemleri uygulamalıyız? Ya da dergiye koyacağımız...
Yukarı Alt