Samet Şahin tarafından yazılan mesajlar

1. Samet Şahin

Cafeterya için uygun arka plan

Arkadaşlar bir nargile cafe var buraya bir kaç çalışma yapıcam mesel camlara hamburger melemen waffle kumpir resimleri felan yapıcam ama uygun bir arka plan lazım yardımcı olursanız sevinirim elinizde bu bahsettiğim şeylerin resimleri varsa onlarda olur
  2. Samet Şahin

Yüksek çözünürlüklü başbakanımızın fotoğrafları lazım

Teşekkür ederim ama ben şu ak partinin genelde afişlerinde reklamlarında kullandığı resimlerden arıyorum yinede sağol ilgilendiğin için
  3. Samet Şahin

Yüksek çözünürlüklü başbakanımızın fotoğrafları lazım

Arkadaşlar bana yüksek çözünürlüklü başbakanımızın fotoğrafları lazım yardımcı olursanız sevinirim
  4. Samet Şahin

Resim İstek

Arkadaşlar banada acil olarak servis tabağında çiğ köfte resmi lazım hani görmüşsünüzdür böle çiğ köftecilerin tabelalarında felan öyle bir çiğ köfte resmi lazım yardımcı olursanız sevinirim
  5. Samet Şahin

Çiğ köfte fotoğrafı yüksek çözünürlüklü

Arkadaşlar acil olarak yüksek çözünürlüklü çiğ köfte fotoğrafı lazım hani görmüşsünüzdür çiğ köftecilerin tabelalarında felan böyle servis tabağının içinde çiğ köfte fotoğrafları yardımcı olursanız sevinirim
  6. Samet Şahin

besmele (Aİ FORMATINDA) üç aylar için çok gerekli

Paylaşım için teşekkürler
  7. Samet Şahin

Dijital Baskı Hakkındaki sorunlarınızı lütfen buraya yazınız..

Arkadaşım 7 senedir açık hava reklam sektöründeyim ve aplikasyoncuyum o bahsettiğin yazı kesmek arabalara dükkan camlarına yapıştırmak uğraş göründüğü gibi basit değil ama zoru yapmaktan hoşlanırım diyosan benden sana 2 tane plooter markası eğer 60cm lik bir plooter düşünüyorsan mımakı 130...
Yukarı Alt