sarikanarya tarafından yazılan mesajlar

1. sarikanarya

Photoshop resimli anlatım 142 sayfa (Türkçe) PDF

sağolasın türkçe klavuzun herzaman faydası olur..
  2. sarikanarya

Photoshop açılış sorunu

slm bende cs kullanıyorum.senin programın acılmamasının sebebi büyük ihtimalle kullandığın programlardan biri cs in kurulum dosyalarını silmesinden kaynaklanıo! tabii ki bilgisayarında hangi programlar yüklü belirtmen gerek ki daha ayrıntılı yardımcı olabilelim.!bide bazı virüs programları da...
  3. sarikanarya

Montaj kıyafetleri ve çerçeve psd leri

paylaşım için sağol ama dosyayı indirdirip zipi acarken tamamlama diski istiyor!:(
  4. sarikanarya

Photoshop Eklentisi-Onone Software Phototools Professional Edition

bir kaçkez denedim ama inmiyor! ilk denemede dondu daha sonrada limit hatsı veriyor sitede.!?
  5. sarikanarya

Photoshop Eklentisi-Onone Software Phototools Professional Edition

güzel ve faydalı bi paylaşım teşekkürler.!
  6. sarikanarya

Photoshop Püfleri

yararlı ve faydalı ipuçları çok sağol ömer yıldız.!
  7. sarikanarya

cs2 de dosya görünüm modu!

arkadaşlar sakarlığımız tuttu ve elimizle yada mouse ile bir tuşa dokunduk ve photoshop cs2 de resimleri ve işleri kayıtederken çıkan görünüm değişti! resimleri tersten gösterirken küçük resim olarakta açması baya sürüyor! dosya görünümü de ingilizce ye döndü? nasıl düzelteceğimizi bilen varsa...
  8. sarikanarya

fotoğrafçıya, parça, başı..

Fotoğraf işlerin den az çok anlayan vede parça(poz) başı dekupaj yapıcak arkadaşlar arıyorum! Tercihen photoshop deneyimi fazla olan arkadaşlar ve istanbul avcılar civarı olursa daha iyi olur! Fiyat piyasada belli olan kriterlere göre belirlenecektir! siz aklınızda bir fiyat varsa...
Yukarı Alt