sarp230 tarafından yazılan mesajlar

1. sarp230

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

merhaba arkadaşlar eos 3 te desen yaptığım da çin makinelerinde desen başında koparma , iplikler atıyor bunu nasıl önleye biliriz fikri olan varmı arkadaşlar
  2. sarp230

Nakıs Desenlerı

ellerine sağlık güzel çalışmalar
  3. sarp230

hücreyi tanıtan video-şaşırtıcı

asıl grafiker kim olduduğu gerçekten daha iyi anlaşılıyor arkadaşlar
  4. sarp230

eos 3 versiyon 3015

arkadaşlar eos 3 anahtarla çalışan bir nakış programı diğer türlü olan programlar çalışmalarda herzaman sorun yaşanıyorr ... eos 3, kullannanıp 3,15 yapan arkadaş orjin olmadığından dolayı hata veriyor .. sendeki pro neyse onu kullanman gerekiyor..
  5. sarp230

eos yardım talebi

oluştur, photostich, den parametrelerini ayarla bitti tıkla bu kadar .. dilersen ben hazırladım bakabilirsin .. http://rapidshare.com/files/102529625/776.erf.html
  6. sarp230

nakış

parametrelerde dikiş tekrarı yazar oradan istediğin tekrarı yapabilirsin ....
  7. sarp230

merhaba arkadaşlar

hoşgeldiniz
  8. sarp230

rapidshare link kontrolü:)

teşşş bekliorsun dakikalarca daha sonra aa kırık :) ii oldu bu paylaşım için teş.
  9. sarp230

ben de bir iki tane yaptım olmuşmu

ellerine sağlık güzel çalışmalar paylaşım için teş.
  10. sarp230

Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

eos 3 ile accurate farklı programlar ama genede sana bağlı kullanıp kullanamayacağın kafa yorup uğraşırsan çözersin tabii ama eos 2 eos 3 accurate hepsi farklı geçişler zor oluyo ..
  11. sarp230

uygulamalar

@superbiolay tavsiyelerin için teşekkür ederimmmmm
  12. sarp230

Hazır Desenler

yaklaşık 5000 adet desen işinize yarayacağına emin .. http://rapidshare.com/files/97706976/cd-2.rar
  13. sarp230

Desen

arkadaşıım nasıl bir desen arıyorsun şu an değil ama yarın gönderim sana desen ama işine yararmı ....
  14. sarp230

eos

makinen eski mi formatı normal olarak ms dos dan atmaya çalışşşş
  15. sarp230

merhaba meslektaşlarım

Hoşgeldinizz .......
Yukarı Alt