Sarpedon tarafından yazılan mesajlar

1. S

Banka Logo Tasarımım

Yazıya pempe çerçeve yapsaydın çok daha güzel ve anlaşılır olurdu. :)
  2. S

Öğrencinin El Kitabı Kapak Tasarımı

Peki nasıl olmalı? Yönetim Notu: Tamamı kalan, tamamı renkli yada tamamı büyük harf ile yazmak yasaktır. Lütfen forum kurallarına uyalım. Bu size aynı konuda ikinci uyarım. Devam ederseniz ceza alacaksınız.
  3. S

Şimdi bu İncil kutsal bi kitap ama geçersiz benim yazacağım kitapta öğrenciler için önemli kitabın adını Kuran koyamayacağıma göre İncil koydum. Yönetim Notu: Tamamı kalan, tamamı renkli yada tamamı büyük harf ile yazmak yasaktır. Lütfen forum kurallarına uyalım.
  4. S

Çizgi Film Effect

Arkadaş Türkçe yazarsan Effect değilde Efekt diye biz seni anlarız. Yönetim Notu: Tamamı kalın, tamamı renkli yada tamamı büyük harf ile yazmak yasaktır.
  5. S

[SORU] Arkadaşlar Bu Resimdeki Arkaplanı Nasıl Sade Bir Şekilde Elde Edebilirim?

Arkadaşlar Bu Resimdeki Arkaplanı Nasıl Sade Bir Şekilde Elde Edebilirim? Veya bu resmin arkaplanı elinde olan var mı?
  6. S

150 Adet HD Duvar Kağıdı

Birkaç resim koysan bari dostum.
  7. S

100 Adet Kaliteli Duvar Kağıdı

Arkadaşım biz bu resimleri görmeden nasıl güvenip indirebiliriz?
  8. S

Arkadaşlar ben 13 yaşındayım kitap yazıyorum buda kitabımın kapak tasarımı: Siz olsanız bu kapak dikkatinizi çeker ve kitabın içeriğini merak edip alırmıydınız?
Yukarı Alt