sayanemre tarafından yazılan mesajlar

1. sayanemre

Imza fontları

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
  2. sayanemre

accurate 4 te pdf formatlı resimlerimi görüp diskete aktarabilirmiyim

Malesef bu dediğiniz olmaz resim üzerinden nakış desenini tekrar çalışıp dst olarak kaydedebilirsiniz.
  3. sayanemre

Buda benim ilkim

eline sağlık kardeşim çok güzel olmuş:)
  4. sayanemre

İşte Altın Font Paketi Tüm Marka Fontları Burada Mutlaka Bakın

Öyle bi imkanınız varsa çok memnun oluruz Hakan Bey :) Şimdiden Teşekkür ederiz.
  5. sayanemre

İşte Altın Font Paketi Tüm Marka Fontları Burada Mutlaka Bakın

Hakan Bey link i yenilemeniz mümkün mü acaba
  6. sayanemre

kaydetme butonu aktif değil sebebi nedir?

Ama dikkat edin kesinlikle güncellemesine izin vermeyin yoksa yine aynı sorunu yaşarsınız. Kolay gelsin:)
  7. sayanemre

kaydetme butonu aktif değil sebebi nedir?

kullandığınız corel lisanslı değil ve yakalanmış artık bu kırık programı kullanamazsınız ya lisanslı almanız lazım yada başka bi kırık corel bulmanız lazım. Eğer baska bi kırık program bulursanızda güncellemesine izin vermeyin yine aynı sorunu yaşarsınız.
  8. sayanemre

Corel ile Lazer makinası kullanımı

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim çok faydalı olacak benim için:)
  9. sayanemre

Font istek

Arkadaşlar bu aşağıdaki fontu gören, bilen, duyan, varsa bana acil yardım etsin
  10. sayanemre

Font Yardım...

Arkadaşlar bu fontu bilen kimse yok mu? Yardımcı olun lütfen.
  11. sayanemre

Font Yardım...

Arkadaşlar bu aşağıdaki fontu gören, bilen, duyan, varsa bana acil yardım etsin:)
  12. sayanemre

@Tasarim.com benim bahsettiğim metal değil aplike lazer kesim makinası tabi bununda kendi programı var ama kullanımı rahat değil corel üzerinden kullanma imkanı varsa bu benim için daha rahat olur.
  13. sayanemre

@mesefe peki bu ek programın adı nedir acaba nasıl ulaşabiliriz bu programa lazer makinesi bende kullanıyorum ama corel üzerinden kullanamıyorum
  14. sayanemre

Photoshop için yazı karakterleri

yinede font sitesi istersen bedava indirme yapabileceğin iki tane site http://www.fonts101.com/ http://www.dafont.com/
  15. sayanemre

Sigara İçilmez Levhası 50x70 , A5 , A6 , A4 (cdr,jpeg,pdf)

paylaşım için teşekkürler
Yukarı Alt