Selda Katipoğlu tarafından yazılan mesajlar

1. Selda Katipoğlu

Pepe Gatto Reklam & İletişim Fabrikası stajerini arıyor

İyi günler Mehmet bey, Duyurunuz üzerine belirttiğiniz adrese Özgeçmişimi size e-posta olarak gönderdim. seldabozdemir_fb@hotmail.com İyi günler dilerim:
  2. Selda Katipoğlu

Psd ve Corel bilen grafiker - İzmir

İyi günler Engin Bey, İş başvurusu için size mail attım. seldabozdemir_fb@hotmail.com
  3. Selda Katipoğlu

Acilen indesign 16 sayfa montajı

36 Sayfadan yola çıkarak belki 64 sayfa montajına ihtiyacı olanlar olur diye şemayı ekliyorum. http://www.resimkoy.net/resim.php?resimid=q0y2oktf15.jpg
  4. Selda Katipoğlu

Zenit 11 SLR Filmli Fotoğraf makinesi

Zenit 11 SLR Filmli Fotoğraf makinesi Kendi taşıma kılıflı ornal 2 parçalı çantası ile birlikte veriyorum. Orjinal Rus malıdır. Rahmetli olan bir akrabamın, o dönemde ithal aldığı bir makinedir. Not: Sarma kolun bir parçası yoktur. Ama üzerindeki vida yarımı ile iş görüyor. Bende...
  5. Selda Katipoğlu

Çok uygun fiyata bazı Grafik Tasarım Kitapları

Yok mu Ülkemizdeki ünlü Grafik Tasarımcıları öğrenmek ve çalışmalarını arşivinde tutmak isteyen kimse...
  6. Selda Katipoğlu

Grafik Tasarım Mezunu 2 kişiden = Grafik Tasarım ve tüm yan hizmetler verilir

Grafik Tasarım Mezunu 2 kişiden = Grafik Tasarım ve tüm yan hizmetler verilir. Sürekli, Part time, Haftasonu, Proje, Tek seferlik olmak üzere; Güzel Sanatlar mezunu bay-bayan 2 kişi olarak evimizden hizmet vermekteyiz. - Tüm Grafik tasarımlarınız yapılır. (Afiş, Takvim, Katalog, Broşür, Basılı...
  7. Selda Katipoğlu

Çok uygun fiyata bazı Grafik Tasarım Kitapları

Türk Grafik Tasarımcıları - 4 (IV) Kitabı = 25 TL Az kullanılmış olup hem eşimde hem bende olduğundan dolayı fazla olanı satıyoruz. 79 TL ve 89 TL ye almıştık. Himmet ÖCAL 29 YIL (Logo Tasarımları) = 15 TL Himmet Öcal'ın 29 yıl boyunca yapmış olduğu ve kendi düzenlemesinin ardından yine...
Yukarı Alt