selin1989 tarafından yazılan mesajlar

1. selin1989

Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İst. Avrupa

Ben, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Masaüstü Yayıncılık Bölümünden dereceyle mezun oldum. Machintoch üzerinde; Quark, İndesign, Freehande, Photoshop, Dreamweaver ve Flash programlarını kullanmasını biliyorum. Ayrıca Hürriyet’te Heygirl dergisinde bir ay staj yaptım ve 3 aylık bir iş...
  2. selin1989

Grafikerim, iş arıyorum (Avrupa Yakasında)

Ben, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Masaüstü Yayıncılık Bölümünden dereceyle mezun oldum. Machintoch üzerinde; Quark, İndesign, Freehande, Photoshop, Dreamweaver ve Flash programlarını kullanmasını biliyorum. Ayrıca Hürriyet’te Heygirl dergisinde bir ay staj yaptım ve 3 aylık bir iş...
  3. selin1989

Avrupa yakasındaki ajansımıza bayan grafiker

Merhaba ben şimdi mail adresinize cv'mi gönderdim de ajansınız tam olarak hangi semtte?
  4. selin1989

Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor.

Merhaba ben selin. Size cv'mi yolladım ve avrupa yakasında otturuyorum. İsterseniz yaptığım işlerden örnekler de gönderebilirim. Bir de iş yerinizin tam olarak hangi smtte olduğunu yazarsanız sevinirim.
  5. selin1989

Grafiker Aranıyor(Reklamaj)

Selin Ağma 1-9-8-9@windowslive.com Ben, Beykent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Masaüstü Yayıncılık Bölümünden dereceyle mezun oldum. Machintoch üzerinde; Quark, İndesign, Freehande, Photoshop, Dreamweaver ve Flash programlarını kullanmasını biliyorum. Ayrıca Hürriyet’te Heygirl dergisinde...
Yukarı Alt