Serap MOT tarafından yazılan mesajlar

1. Serap MOT

tebrik kartı yazmak bukadar zor olurmu :))

Arkadaşlar biliyorum çok uzun ama ben çok beğendim umarım sizde beğenirisiniz bu olay gerçek ve 1965 yılında yaşanmış Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür...
  2. Serap MOT

süper :)))

Bir akıl hastanesi ziyareti sırasında,adamın biri sorar: Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz? Doktor: Bir küveti su ile dolduruyoruz. Sonra hastaya üç şey veriyoruz. Bir kaşık,bir fincan ve bir kova. Sonra da kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih...
  3. Serap MOT

birazda gülelim

New York'tan Los Angeles'e giden uçakta cingöz bir avukat ile sarisinn aptal görünüslü bir hanim yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanimla yakinlasmak hem de hosca vakit geçirmek için bir oyun teklif ediyor. Kabul görünce oyunu anlatiyor: - Size bir soru soracagim, cevabi bilemezseniz bana 5 dolar...
  4. Serap MOT

havalandırma tesisatında kullanılan tesisat parçaları

http://rapidshare.com/files/185914043/tesisat.rar.html
  5. Serap MOT

sebzelerle ilgili aklınıza ne gelirse var

bu resimlerden daha çok var .. bu ekledigim dosyanı içine sebzelerden başka çok fazla degil ama birazda ızgara yapılırken çekilmiş resimlerde ekledim...umarım işinize yarar arkadaşlar.. http://rapidshare.com/files/184836048/sebzeler.rar.html
  6. Serap MOT

Herkese Merhaba

Hoşgeldiniz Elif hanım , güzel paylaşımlar dilerim...
  7. Serap MOT

yerli malı alalım bence

Işsiz kalmasın' ARKADAŞLAR BUNU YAPMAK ZOR DEĞIL.BEN YAPTIM. GEÇEN HAFTA 2 AYLIK FIŞIMIN HEPSINI ÇIKARTTIM VE ERINMEDEN HESAPLADIM. YANI DANONE YERINE SÜTAŞ, NIVEA YERINE ARKO ALMIŞIM VS. 2 AYDA 900 YTL PARAM TÜRKIYEDE KALMIŞ ,TEK BAŞIMA O KADAR SADECE 100 KIŞI DÜŞÜNÜN..... ATO'dan tüketiciye...
  8. Serap MOT

gerçek dost

Birinin Gerçek Dostunuz Olup Olmadığını Öğrenmek için Altı-Yıldız Testi *İlgi Bir arkadaşı tanımlayan önemli bir kriter, sizin yaşamınızla ne kadar ilgilendiğidir. Hayatınızda olup biten bir şeyi anlatın ve sonra sizi arayıp gelişmeleri merak edecek mi, bakın. Aramazsa bakalım, sizi arayıp...
  9. Serap MOT

gülümsüyen bebekler

10. Serap MOT

seyret,sus,dinle

Seyret, sus ve dinle Bir gün bir dağ güneşle birlikte güne uyandı. Rüzgarın esintisiyle ağaçlarının dallarını sallaya sallaya esneyerek gerindi. Güneş pırıl pırıl ufukta tam karşısından doğuyor, onunla arasında masmavi bir deniz çarşaf gibi günü karşılıyordu. Dedi ki, "Ben ne güzel bir...
  11. Serap MOT

Allahın her verdigine şükretmek lazım

Bağdat'ı kıtlık kırıp geçiriyordu. Herkesten önce de hamallar açlık çekiyordu. İçinde ekmek piştiği, sokağa kadar yayılan kokudan belli olan bir evin kapısından seslendi hamalın biri: - Allah rızası için birazcık ekmek. Günlerdir lokma girmedi ağzımdan. Tandırın başındaki kadın taze ekmekleri...
Yukarı Alt