sercan kaya tarafından yazılan mesajlar

1. sercan kaya

Korku Kitap Kapağı

çok teşekkürler. dün ödevi hocama teslim ettim hmmm güzel olmuş dedi bazen kendimden şüphe ettiğim oluyordu. yorumlarınız bana cesaret verdi teşekkür ederim
  2. sercan kaya

Korku Kitap Kapağı

@Yaşar Karadeniz yorumunuz bana cesaret (gaz:D) verdi teşekkür ederim söylediğiniz ufak detayları düzelttim
  3. sercan kaya

Korku Kitap Kapağı

Okul ödevi için kafamdan uydurduğum bir yazarın kafamdan uydurduğum bir kİtabı yorumlarınızı esirgemeyin:D
  4. sercan kaya

Tanrı yanılgısı kitap kapağı

@Fatih Coşkun kitabı okumadım sadece online kitap sitelerinde çok satanlara bakarak kendime hangi kitabı seçiyim sorusunu sorarken bu kitap gözüme çarptı. kendimi zorlamak istedim ben olsam bunun tasarımını nasıl yaparım diye düşündüm. pek fazla bişey yapamamışım anlaşılan. yorumlarınız için...
  5. sercan kaya

olaya dindar yaklaşmanız beni üzdü. bu şekil bir kitap var ben yoktan var etmedim. sonuçta bu bi tasarım. olaya dindar bakılmaması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca vectorel ve resim olayını dikkate alıcam teşekkür ederim.
  6. sercan kaya

@Yaşar Karadeniz bişey deil :D ikaz ederken işe de bi yorum yapsaydınız bari :)
  7. sercan kaya

@Yaşar Karadeniz ikazınız üzerine düzelttim. özür...
  8. sercan kaya

Okul ödevi için yaptığım kitap kapağı çalışması yorumlarınızı bekliyorum
  9. sercan kaya

Çocuklar işçi olmasın!!!

eee başka yorum yok mu :s
  10. sercan kaya

Çocuklar işçi olmasın!!!

@ayshe mrc bende merak ettim şimdi benim hocamın adı erol sizinkinin ismi nedir acaba :D ayrıca bu konu yaklaşık olarak 3 hafta önce verildi. yani daha bize not verilmedi. çarşamba teslimden sonra sınıfın notları belli olucak. birde çalışmanız arşivinizde varsa bizimle paylaşırsanız memnun...
  11. sercan kaya

Çocuklar işçi olmasın!!!

yorumlarınız için teşekkürler ancak resimleri google amcadan buldum. haliyle kalitesi tartışılır. ancak afiş okul ödevi için olduğundan kalitesi o kadar önem arz etmiyor. anlatım bozuklukları ve dernek logosuyla ilgili söyledikleriniz konusuyla şuan ilgileniyorum saolun
  12. sercan kaya

Çocuklar işçi olmasın!!!

evet verdiğiniz linkteki makaleden kopyaladım zaten bende. gözümden kaçmış orası. şuan düzelttim. rakamlar önemlidir. ilginiz için teşekkürler. genel olarak tasarım hakkındaki yorumlarınızıda beklerim
  13. sercan kaya

Çocuklar işçi olmasın!!!

evet o yazıyı ben farketmedim. başka bi arkadaşım farketmiş bana söyledi onu düzelttim yazıyı kopyaladığım yerin yalancısıyım ben 5..111.000 zannedersem. yorum yaptığınız içinde teşekkür ederim
  14. sercan kaya

Çocuklar işçi olmasın!!!

ÇOCUK İŞÇİLER LE İLGİLİ AFİŞ ÇALIŞMAM (OKUL ÖDEVİ İÇİN) YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN
  15. sercan kaya

Milyarlık Tablo :D

evet bencede güzel olmuş yüzü biraz bulanıklaştırıp soluklaştırmalısın benim nacizane görüşümce
Yukarı Alt