SercanDurak tarafından yazılan mesajlar

1. SercanDurak

Yardımcı-yetiştilmek üzere grafiker aranıyor

Merhabalar ben Sercan DURAK Yetiştirilmek üzere grafiker aradığınız ilanı gördüm bende grafik ve tasarım sektöründe yetiştirilmek istiyorum askerliğimi görevimi bitirdim geleli 6 ay oluyor. Photoshop'ta kendimi tek başıma da olsa geliştirdim, "freehand" gibi programlara da yabancı...
  2. SercanDurak

Grafiker ve Web Tasarımcı Olarak İş Arıyorum...

Merhabalar... Adım Sercan DURAK 21 Yaşındayım askerden yeni geldim yaklaşık 5 ay oluyor bilgisayar üzerine yeteneğim yüksek programlara karşı yabancılığımı atmam tek başıma bile fazla sürmüyor beni kendi bünyesine katmak için eğitecek kişiler lütfen mesaj bıraksınlar yada telefondan...
  3. SercanDurak

Photoshop CS6'da "Text" aracında hata yardım lütfen...

Evet işletim sistemlerinde bu tip hatalar mümkündür... Ben sizin gönderdiğiniz görsellerde bir çözüm olmadığını fark etmiştim zaten ama ilginize teşekkür ettim o panellerde sıkıntı olmadığı için size görsel göndermedim... Microsoft'a bu konu hakkında mail attım ne kadar ilgilenirler bilemem...
  4. SercanDurak

İlginize çok teşekkür ederim Aslı hanım ama sorun o şekilde düzelmedi sorun windows 8 ultimate x64'teymiş Text panelindeki bütün ayarları değiştirdim ama sorun yeni işletim sistemindeymiş...:mad: Teşekkürler...:) Sercan Durak Web & Grafik Tasarım
  5. SercanDurak

Öncelikle herkese Merhaba... Arkadaşlar ben "text" aracına tıkladığımda her şey çok güzel yazıyı yazıyorum ama nokta yada herhangi bir sembol koyduğumda imleç yazının en başına dönüyor her şeyi denedim ama düzeltemedim bir ayarımı var acaba lütfen yardım bekliyorum bilen arkadaşlar yardımcı...
Yukarı Alt