Serkan Emir tarafından yazılan mesajlar

1. Serkan Emir

Çok geç bir cvp oldu kusura bakmayın lütfen. Çözdüğünüzü düşünüyorum. Farklı bir sorun olursa...

Çok geç bir cvp oldu kusura bakmayın lütfen. Çözdüğünüzü düşünüyorum. Farklı bir sorun olursa serkanemir@hotmail.com.tr adresine iletebilirsiniz. Sevgiler
  2. Serkan Emir

Çok Güzel Foto EFkti ve resim galerisi fla

Dosyayı yeniden upload edermisiniz lütfen...
  3. Serkan Emir

DREAMWEAVER'da iletişim formu (mail form) yapmak

Paylaşım için teşekkür ederiz. Bu paylaşımı geliştirmek adına: - Tasarım - Farklı bilgilerin mail ile gelmesi gibi özelliklerin de nasıl olacağını bilmek isterim. Benimle birlikte buradaki tüm arkadaşlarım da tahminim istemektedir.
  4. Serkan Emir

Post-it Vektörel

Linki yeniler misiniz acaba? Paylaşım için teşekkürler..
  5. Serkan Emir

Flash Site Editleme

merhaba, swf dosyasını fla ya çevirdim, flash ta edit yaptım ve tekrar swf olarak kaydettim ancak ses konusunda sıkıntı var. ses 1 saniyede uçup gidiyor. hiçbir şey anlaşılmıyor yani. dırt diye bitiyor :) ne yapmalıyım bilginiz var mı?
  6. Serkan Emir

fla problemi

Merhaba, ben de aynı srunu yaşıyorum. Açıkçası flash hiç kullanmadım ancak şuanda ihtiyacım var. bir program aracılığı ile swf dosyasını fla ya çevirdim. fla dosyasını flashta açıyorum ancak bu dosyada ufak değişiklik yapıp exportladığımda swf doyası fıldır fıldır durmaksızın çalışıyor...
  7. Serkan Emir

HTML mail (e-bülten) hazırlamak ve göndermek?

Teşekkür ederim bilgi paylaşımınız için. Program ismini özel mesaj olarak da gönderebilirsiniz, tabi sizin için uygunsa. Başarılar, Sevgiler..
  8. Serkan Emir

Merhaba, evet sürekli olarak göndermek istiyorum. Açıkçası net bir bilgim yok bu ücretli yazılımlar hakkında. Çalışma sistemleri nedir bunu da bilmiyorum. Detay bilgi verirseniz ve de kullandığınız programdan memnunsanız şayet, onu da paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkür ederim, sevgiler...
  9. Serkan Emir

Merhaba, DW ile site tasarımı yapmak istiyorum. Amatör olarak DW ile çalışıyorum. Kod odaklı değil, tasarım odaklı çalışıyorum. Sorun olduğunda nette araştırma yaparak kod kısmına müdahale etmeye çalışıyorum. Web Tasarım Konusunda yeniyim. Sistemin nasıl işlediğini kısmen biliyorum. Takıldığım...
  10. Serkan Emir

Apple İpad görücüye çıktı

Gerçekten olağanüstü bir ürün ipad. apple gerçekten çok prestijli ürünler sunuyor. Hizmette de rakipsiz. Bir Dipnot: Bu kez apple çinlileri taklit etmiş :) işte link; http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/13633310.asp
  11. Serkan Emir

Karışık Arkaplan

Paylaşım için teşekkürler figen hanım. Ancak verdiğiniz son linkte 10 defadan fazla kullanılmış ve şuanda download gerçekleştirilemiyor malesef.. Bilginize...
  12. Serkan Emir

Bir zamanlar İstanbul :)

Aman Allah'ım göremiyorummm :( Lütfen yardımmm :D
  13. Serkan Emir

Fotoğrafı heykele dönüştürmek

çok başarılı bir çalışma.. gerçekten tebrikler.
  14. Serkan Emir

Büyük Arşiv Photoshop Videolu Dersler Giriş-Orta-İleri Sevyeler İçin

Çok teşekkürler Hakan Bey. Ps yi geliştirmek istiyorum. Çok yol almam gerekli. Bu dersler ile sayenizde hızla yol alıcam inş.
  15. Serkan Emir

400 Adet Profesyonel Brushes

çok güzel bir paylaşım. indiriyorum hemen teşekkür ederim.
Yukarı Alt