ShellByMrT tarafından yazılan mesajlar

1. S

Eylül ayı yarışma sonuçları

1' incilik kararı isabetli bana göre ama 2. ve 3' üncülük için aynı şeyleri düşünmüorum diğer dereceye giren arkadaşlar yanlış anlamasın lütfen kişisel bir durum söz konusu değil. Bu arada kendi çalışmamı aklamak gibi bir niyetim yok üzerine düşmedim bile bile yarım bırakılmış bir çalışmaydı. 1'...
  2. S

lalezarkoleji works <1> <2> <3>

"a" harfinin okunaklığını kaybetmeden bişeyler dene derim.
  3. S

Hayat İnşaat

sade çalışmalar yapmaya özen göster en azından yazıların okunaklı olsun, diğer çalışmalarına da değinerekten söylüyorum; mümkün olduğunca gradient + gölge vs. efektleri kullanmaktan kaçınmalısın bence, en azından logoyu yapacağın sektörle ilgili, ineternetten örneklere bak neyi nasıl yapmışlar...
  4. S

Hayat Katkılarıyla ae yazılım logosu

a&e nin birleşimini altın diktörgen oranıyla tamamlayabilirsin bence, daha hoş durur. (10 X 6,18033 cm) gibi.
  5. S

Hafizeana logotype

teşekkürler, ama değişiklikler var son halinde 3-5 güne upload edicem onlarıda inş. bu arada herkese şimdiden iyi bayramlar..
  6. S

Hafizeana logotype

;) teşekkürler.
  7. S

Hafizeana logotype

bu arada 1. ye yada dereceye giren yarışmacılara herhangi bi ödül vs. söz konusumu? yarışma detaylarında göremedim de.
  8. S

Hafizeana logotype

Görüş ve yorumlarınız için teşekkürler, ama uygulama konusunda bocaladım sanırım biraz bunun farkındayım, ama bunun bi ortasını bulucam inş. :)
  9. S

Hafizeana logotype

Merhaba arkadaşlar, aralarında pek fark yok birbirine alternatif değil belki ama, görüş ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  10. S

CANSAN Demir Çelik Logo

logoda bordo & gri denersen hoş durucak gibi ama logoyu düzenlemen gerek bu şekilde kalmamalı, kullandığın font kalabilir bence.
  11. S

Ağustos ayı yarışma sonuçları.

Kazanan arkadaşları tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
  12. S

albitiyor.com alışveriş sitesi için logo

o yönde değişiklikler yapıcam öneri&yorumun için teşekkürler
  13. S

Bu fena sert geldi haa:D Erkin bey teşekkürler
  14. S

Yorum ve önerilerinizi değerlendireceğim, teşekkürler.
Yukarı Alt