sokrades tarafından yazılan mesajlar

1. sokrades

Komple Grafik Tasarım Eğitimi Verilir

Komple Grafik Tasarım Eğitimi Verilir. Gerekli Tüm Programlar (photoshop, indesign, corel, illustrator, ) başlangıç ile başlayarak uzmanlık seviyelerine kadar getirilir. Uygulamalı eğitim (gazete, dergi, katalog, el ilanı, kartvizit vs.) çalışmaları yapılır. ulusal seviyede yayın örnekleri...
  2. sokrades

Yardımcı-yetiştilmek üzere grafiker aranıyor

YARDIMCI-YETİŞTİLMEK ÜZERE GRAFİKER ARANIYOR BYMC MEDYA 0216 550 62 20 0554 431 47 50 cem evren Not: işyerimiz istanbul kadıköydedir.
  3. sokrades

İndesign Dersleri Verilir

Profesyonel İndesign dersleri verilir. programın arayüzü ve - menüleri - ve özellikleri indesing temel kullanımı - ileri seviye indesign kullanımı indesign ile dergi - gazete - katalog - reklam tasarımı teknikleri örnekler ile çalışma sistemi cem evren 0554 431 47 50
  4. sokrades

Komple Grafik Tasarım Eğitimi Verilir

Marmara Ünv. Güzel Sanatlar Grafik tasarım mezunu - Adobe Masaüstü Yayıncılık Uzmanından Komple Grafik Tasarım Eğitimi Verilir. Adobe İndesign Adobe Photoshop Coreldraw Gazete Tasaırmı Dergi Tasarımı katalog Tasarımı Tüm Matbaa çalışmaları dersleri cem evren 0554 431 47 50
  5. sokrades

İndesign Dersleri Verilir

Adobe Masaüstü Uzmanından İndesign Dersleri Verilir. Gazete - Gergi - Katalog konularında Uzmanlık Seviyesinde Eğitim verilir. Cem Evren 0554 431 47 50
  6. sokrades

Profesyonel İndesign, Dergi ve Gazete Tasarım Dersleri Verilir

Profesyonel İndesign, Dergi ve Gazete, Hasasız baskıya hazırlık çalışmaları ve Grafik Tasarım Dersleri Verilir cem evren minaz msn: cem_evren_minaz@hotmail.com Gsm: 0554 431 47 50
  7. sokrades

Yüksek kalitede HQ kuaför resimleri photos !!!!

link ölmüş yenileyebilirmisiniz
  8. sokrades

Gazete Tasarım Dersi Verilir

Uzmanından Gazete tasarım Dersleri Verilir. Derslerde indesign ve photoshop programları kullanılır 0554 431 47 50
  9. sokrades

Grafiker araniyor (kartal-pendik-tuzla)

İnsanlar sizi aradığında 700 tl maaş veririm. başkada veremem. ama tecrubeli grafiker olsun diyorsunuz. vasıfsız insan değil grafiker aradığınızı, o ücretlere bir grafikerin çalışmayacağını, grafikerlerin iş yerinizin camına "eleman aranıyor" ilanına gelen vasıfsız insanlar olmadığını size...
  10. sokrades

Tuzla'da Grafiker Aranıyor

gazete tasarımlarınızı free olarak yapabilirim
  11. sokrades

Profesyonel İndesign Dersleri verilir

Profesyonel İndesign Dersleri verilir, ders içinde indesign, temel, orta ve ileri seviye olarak aşamaları bulunup gazete, dergi, reklam çalışmaları, katalog çalışmaları uygulamalı olarak öğretilecektir. iletişim için; cem_evren_minaz@hotmail.com veya 0554 431 47 50
  12. sokrades

Gazete Çalışmalarım İçin Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

gazete de sütünlara sadık kalmaya çalışıyorum aslında 9 sütun çalışıyorum grıd ile hiç çalışmadım boşluklarda 5 mm standardına uymaya çalıştım
Yukarı Alt