soulpower tarafından yazılan mesajlar

1. S

Acil Grafiker Aranıyor

guzel sanatlar grafik tasarım bolümü ayrıca freehand, indesign, illustrator, photoshop kullanılır. tasarımcıyım. mac ortamında çalışırım. mailim:..................................
  2. S

grafiker ve stajyer grafiker aranıyor

marhaba avrupa yakasında ikamet etmekteyim guzel sanatlar grafik tasarım bolumu öğrencisiyim son seneyide bitirdim ama bir iki alttan dersim ve tez hazırlamam gerek onun dışında okulla bi ilişki kalmamıştır sadece sınavlara gitmek mecburiyetindeyim onun dışında photoshop, freehand, indesign ve...
  3. S

Reklam Ajansına Grafiker Arkadaşlar

daha önce 2 yıllık staj olarak deneyimim oldu uzun bi süre olarak ajans deneyimi... güzel sanatlar grafik tasarım bolumunden tam mezun olamasamda bu yıl 4 senem bitti okulla sadece alttan sayılı derslere sınav zamanı sadece sınavlara gireceğim onun dışında photoshop, indesign, freehand ve...
  4. S

İş Arayan yada Boşta Grafiker Arkadaşlar...

kısaca kendi bilgilerimi vereyim güzel sanatlar grafik tasarım bölünümden mezunum kullandığım programlar: photoshop, indesign, freehand ve illustrator. portfolyomlada ilgilenirseniz eğer maill adresinizi yollarsanız ben size göndereceğim teşekkürler..
  5. S

İş Arayan yada Boşta Grafiker Arkadaşlar...

merhaba bende iş arıyorum birazdan portfolyomu maille gondericeğin size.. fakat iş yeriniz nerede öğrenebilirmiyim acaba?
Yukarı Alt