stk_sahin tarafından yazılan mesajlar

1. stk_sahin

overprint leri kaldırma yardım!!!

Cevabınız için teşekkür ederim, bul-değiştir den yapmaya çalıştım, anladığım kadarıyla her renge ayrı işlem yapmam gerekiyor heralde. Tüm dolguları veya çizgileri renk gözetmeksizin overprintlerini iptal edemiyorum. Teşekkürler...
  2. stk_sahin

overprint leri kaldırma yardım!!!

merhaba, InDesign.C5 te dökümandaki overprintlerin tümünü kaldırma seçeneğimimiz varmı arkadaşlar FH. da olduğu gibi, insert hazırlıyorum ve başka ajanslardanda sayfalar geliyor tamamını kontrol etmek zamanımı alıyor ve gözden kaçıyor bununla ilgili bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...
  3. stk_sahin

Layer_önemli!!!

Teşekkür ederim...
  4. stk_sahin

Layer Nedir?

merhaba, 25-30 adet Layerleri Actions yaparak jpg yapma imkanımız varmı veya başka bir yöntemi varmı. (her layer ı ayrı jpg kaydetmek istiyorum) Teşekkürler
  5. stk_sahin

Layer_önemli!!!

Merhaba arkadaşlar, Photoshop CS5'te 35-40 tane layer'ı ayrı ayrı .jpg kaydedebiliyormuyuz "actions" yaparak veya başka bir yolu varmı aynı anda yapabileceğim.:confused: Teşekkürler...
  6. stk_sahin

Adobe Illustrator CS4, Gölge, efekt, hatası

Teşekkür ederim Tuncay bey
  7. stk_sahin

Drop Shadow da verilen gölge efetini işle birlikte çevirme

Merhaba arkadaşlar, Illustrator da işi çevirdiğimde gölge aynen kalıyor işle birlikte dönmüyor bir çözümü varmıdır. Teşekkürler.
  8. stk_sahin

Tuncer Bey Merhaba, Cevabınızı aldım teşekkür ederim, yalnız 1 yıldır çözmeye çalışıyorum ama hala bulamadım :)
  9. stk_sahin

FH11 EPS ler photoshop ta 72 açıyor

Merhaba arkadaşlar, Fh11 de yaptıgım Machintosh EPS Photoshop CS3 te 300 dp açıyordu CS4 te 72 çıkıyor ve sürekli 300 yapmam gerekiyor bunu sabit 300 dp yapma şansım varmı CS 3 te ki gibi :confused:
  10. stk_sahin

Drop Shadow, verilen gölge, efeti çalışmayı 180º çevirdigimde golge aynen kalıyor işle birlikte dönmüyor bir çözümü varmıdır
  11. stk_sahin

Fh11 InsetPath ve join

Teşekkür ederim bilgi için.
  12. stk_sahin

Fh11 InsetPath ve join

Illustrator CS4 kullanmaya yeni başladım ama fh11 dekullandığım InsetPath ve join Illustrator CS4 yapamıyorum :confused::confused::confused:
  13. stk_sahin

enfocus pitstop 09 serial

arkadaşlar enfocus pitstop 09 serial konusunda yardımcı olabilirmisiniz
Yukarı Alt