straniero89 tarafından yazılan mesajlar

1. S

1 Sosyal Medya Ajansı Art Director Arıyor..

ARANIYOR! ÖYLE YA DA BÖYLE 1 Sosyal Medya Ajansı, ekibine katılacak, bakış açısıyla, yeteneğiyle ve en yeni trendlerin insanı olmasıyla hem ajansa hem de müşterilere bir “WOW!” çektirecek Art Direktör’ünü aramakta. Aradığımız kişi: Adobe Photoshop, Illustrator ve Freehand programlarının...
  2. S

Web tasarım - Grafik tasarım yardımcısı olarak İş arıyorum..

Şehir: İstanbul / Avrupa Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - iyi Freehand - orta Dreamweaver / Html - başlangıç Flash - başlangıç Microsoft Office programları. Deneyim : Üniversitede grafik tasarım bölümü mezunuyum. Biri dergi diğeri web tasarım olmak üzere iki büyük...
  3. S

Türk Liramızın simgesine grafiker bakışı...

Çok düz ve özenti kokan bir tasarım olmuş , ülkemizde bu kadar yetenekli tasarımcılar varken Türk liramıza tasarlanan simgenin bu kadar basit olması çok gülünç.. Ayrıca bence bu fikrin üretilmesinde dış etkenlerin çok büyük katkıları olmuş. Aslında bosuna konuşuyoruz, TL bundan sonra böyle...
  4. S

Web tasarım , Grafik tasarım yardımcısı olarak İş arıyorum..

Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - iyi Freehand - orta Dreamweaver / Html - başlangıç Flash - başlangıç Microsoft Office programları. Deneyim : Üniversitede grafik tasarım bölümü mezunuyum. Biri dergi diğeri web tasarım olmak...
  5. S

web - grafik tasarım yardımcılığı arıyorum

Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop - iyi Freehand - orta Dreamweaver / Html - başlangıç Flash - başlangıç Microsoft Office programları. Deneyim : Üniversitede grafik tasarım bölümü mezunuyum. Biri dergi diğeri web tasarım olmak...
  6. S

Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - İstanbul

İlan Günceldir..
Yukarı Alt