sunger69 tarafından yazılan mesajlar

1. sunger69

Muhtelif Plugin Dosyaları

slmlar topaz 2 programı için küçük bir sorum olacak ben bu programı sitesinden yüklemiştim ve 30 günlük deneme lisans anahtarım posta adresime gönderildi.Programı kuruyorum ve photoshop 8 filtre bölümünde gözüküyor ve programın lisans anahtarını girmeye çalışıyorum fakat bir türlü aktive edip...
  2. sunger69

Cartoonist 1.3

fazlasıyla üzerinde oynama yaptığınız fotoğrafları eğlenceli -komik-karikatürize bir duruma getiren sevimli bir program
  3. sunger69

Cartoonist 1.3

cartoonist 1.3 free tutorial'dende nasıl uygulandığına bakın Download
  4. sunger69

Cartoonist 1.3

ilk önce fotoğrafı aktarın programa daha sonra gerekli oynamaları yapın bu arada habire güleceksiniz daha sonra resmin (ben photo filtre'de düzenliyorum) parlaklık düzeyini vs....netliğini düzenledikten sonra karikatürize ettiğiniz fotoğrafı photoshop'ta dahada harika bir duruma getirebilirsiniz...
  5. sunger69

Bayan yazlık tramlı desenler

yapmış olduğum baskıların numunelerini tutsaydım elimde ne güzel paylaşırdık forumda lakin bulabildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum
  6. sunger69

Bayan yazlık tramlı desenler

Buda benim hazırlamış olduğum üzeri simli baskılı -genç bayan body-
  7. sunger69

Rock festivali için çalışılmış bir desen

arkadaşlar rockçılar için baskılı t-shirt,sweatshirt hazırlayacağım yakın zamanda yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşacağım buarada sizlerin görüşlerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım olacak geçmişte hazırladığım(rock'la ilgili değil) baskıların bikaç tanesini sizlere sunuyorum.Admin adlı...
Yukarı Alt