surmelı tarafından yazılan mesajlar

1. S

türkçe ps yi ingilizce yapma (YARDIM)

konuyu doğru başlık altında mı açıyorum bilmiyorum.arkadaşlar adobe photoshop cs3 extended aldım yükledim fakat türkçeymiş. ben ingilizce olarak kullanmak istiyorum malum bir çok ders ingilizce...aacaba bu türkçeyi ingilizceye nasıl çevirebilirim acil yardımlarınız gerekiyor tabi...
  2. S

İlkem Ajans Afiş Çalışması

grafikeriso'nnun da dediği gibi yazı tiplerinin hepsi birbirinden farklı gözümü biraz yordu gibi...hoş olmuş bencee....ellerine sağlık
  3. S

kartvizit acil yorum bekliyorum arkadaşlar

@Busse arkadaşa katılıyorum ;)
  4. S

merhabalar bende geldim ;)

mesajınız için teşşeküler..hoşbulduk...programlar hakkında az çok bilgiye sahip oldum ancak kurslar hakkında herhangi bi başlık göremedim...mikrosis diye bi kurs varmış iyi olduğunu duydum bu kursa giden arkadaşlar varsa ve fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler
  5. S

merhabalar bende geldim ;)

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum...normalde giyim(sahne kostümleri) üzerine tasarımlarla uğraşıyorum...ancak şu bi gerçek ki teknoloji her yeri sarmış durumda...vvveeee dolayısı ile bilgisayar denen bu yaratıkla hayal dünyamıza şekil vermeyi öğrenmek durumundayız...yalnız bi...
Yukarı Alt