susakgrafik tarafından yazılan mesajlar

1. S

Çeşitli vectorel arkaplanlar2

Paylaşım için teşekkürler...
  2. S

Kırmızı Kurdele Vektörleri

Paylaşım için çok teşekkürler.
  3. S

Leopard 10.6 ya Freehand Mix i kuramıyorum?

Arkadaşlar problem çözülmüştür, Leopard 10.6 da Freehand Mixi çalıştırdım, (birbaşka imacte kurulu olan Freehand Mixi copy ile çözdüm) ilgi ve alakanıza teşekür ederim.
  4. S

rengarenk arka planlar

linki yeniler misiniz?
  5. S

Pantone Kataloğu Hakkında...

Paylaşımınız için teşekkürler...
  6. S

Bomba Bir Ders Daha. Efektlerle Çalışmaya Devam KAÇMAZ!

Paylaşımınız için teşekkürler.
  7. S

Leopard 10.6 ya Freehand Mix kurulumu Freehand Registered dosyasını copyaladığım halde aşağıdaki hatayı veriyor. Library/Application Support/(activationlog.txt) SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 Bu...
  8. S

Illustrator Görsel Anlatımları - Kaçırılmaz...

Paylaşım için teşekkürler.
  9. S

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Arkadaşlar Adobe Illustrator CS3 kullanmaya yeni başlıyorum, kullanım kılavuzu türkçe pdf varmıdır?
  10. S

Freehand registered dosyasını da sistemdeki macromedia dosyasının içine attım yine çalışmadı
  11. S

Freehandi kuruyorum açmıyor kontrol ettiğimde şu mesajı alıyorum. Library/Application Support/(activationlog.txt) SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 SC Error: Type = 1106 Activation Error: Type = 1, Message = 1106 Bu sorunu yaşayan arkadaşların yardımlarını...
  12. S

Yeni makina cumartesi günü aldım, ne yaptıysam kabul etmedi bu anlattığınız şekli de yaptım. Freehandi 2.5 versiyonundan beri kullanan biri olarak çok çaresizim.
  13. S

Arkadaşlar soruyu çok kalin sordum galiba?
  14. S

İmac 21.5 inc i3 3.06 Leopard sisteme Freehand Mixi kuramadım. Hata veriyor diye Libary/Application Support klasöründeki tüm Macromedia dosyasını sildim, ne yaptıysam tekrar kurmaya çalıştığımda bu dosyayı oluşturmuyor. Error veriyor. Bu konuda bu problemi aşmış arkadaşların yardımlarını...
Yukarı Alt