svmrc tarafından yazılan mesajlar

1. S

Fotoshop'tan Gazete cizimi

Sata tavsiyem bu islemleri indesingte yapmam photoshopun alt yapısı gazete hazırlamak için uygun değil çok sorun yaşarsın diye düşünüyorummmm indesingde çok daha pratik bir sekilde sonuç alcağın isler orda uzaya bilir indesing de dene sablon dediğin sey hergun yeni haberler gelicek ve yeniden...
  2. S

Grafiker veya Reklam Ajansı Niçin Emir Eri Olmaktadır?

Bunun sebebi kesinlikle müsteri egosu ben parayı veriyorum bebim dediğim olur bir tasarım hazırlanır sen fikir uüretirzin o beğenmez ole olmus bole olsun o daeğil bu olsun o zaman bastan sole ne yapmak istediğini de uğrastırma bizi dimi yokkk once sen yap biz beığenmeyelim sonara benim...
  3. S

Cs5 dokumanını CS3 nasıl kaydederım

Çok teşekkür ederim deniyorum hemen =))
  4. S

Cs5 dokumanını CS3 nasıl kaydederım

Arkadaşlar Indesing CS5 kullanıyorum ısyerınde eve götürdügümde CS3 yüklü birgisayarımda ve CS5 dokumanlarını acmıyor alt versıyon kaydetme ıstedım ama ındesıng kaydet dedıkten sonra versıyon perceresı cıkarmıyor ıllustratordekı gıbı. Yardımcı olabılecek var mı? tesekurler
  5. S

ilk katalog çalışmam eleştirilere açığım

evt bu çok daha iyi bir çalışma fakat müşteri istekleri malesef ön planda tutmak zorun kalıyoruz ama ikisi yan yana geldiğinde hangisinin daha dikkat çektiğini fark edemiyorlar malesef eline sağlık
  6. S

ilk katalog çalışmam eleştirilere açığım

Tek sayfa el broşürümü öyle anladım ben yazı fontları daha farklı kullanabilirsin bence birde zeminde daha canlı renkleri tercih et çünkü dolaplarda beyaz soluk duruyor hepsi bir arada yani bir bütünlük yok tasarımda bir kac ornek calışma bak eksikleri fark edersin
  7. S

Bugün sabah bitirdiğim amatör bir çalışma daha :)

bu güzel çalışmayı nasıl yaptığını kısaca anlatabilirmisin bizlere eline sağlık
  8. S

Eğitim Şart / canodabasi

düşünce tarzın çok fazla ayrımcı olmuş heleki bu dönemde tepki çekiçi yani başarılar
  9. S

Eğitim Şart ! |1| Kerim ÖKSÜZ

çok güzel olmuş düşünce tarzı çok iyi düşünülmüş
  10. Fotoğraf

Fotoğraf

MEDYACLIK
  11. Fotoğraf

Fotoğraf

eryaman 2
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

eryaman 1
  13. site tasarımı

site tasarımı

14. S

İndesing yardım

Selamlar arkadaşlar indesing açılmıyor. Bilgisayardan sildim tekrar yükledim bir gun sorunsuz çalıştı bugun programı tekrar açmak istiyorum açılmıyor hiç bir hata msj da yok. Derdi nedir bilen var mı?
  15. S

Sizce Gerçekten Aşık olan Kıskanırmı ?, Aşık olduğunu Kısıtlarmı ?

Kıskanmak sevmek değildir, kısıtlamak ve geri durmaktır. İnsan kıskanmadan da çok sever
Yukarı Alt