t-ozturk tarafından yazılan mesajlar

1. t-ozturk

Saç Dekupe Yardım

cs5 te bu soruna çok güzel bi çare bulunmuş. saç bölgesini gelişigüzel seçtikten sonra refine edge e tıkladığımızda çıkan menüde smart radius kutucuğunu işaretleyip değer hanesini yükselttiğinizde saçın otomatik olarak dekupe olduğunu göreceksiniz. menünün sol tarafında bir de fırça düğmesi var...
  2. t-ozturk

Lyric brush seti

teşekkürler güzele benziyor önizlemelere bakılısa... hemen indiriyorum
  3. t-ozturk

Dikişler

çok çok teşekkürler. gerçekten kullanışlı bir fırça.
  4. t-ozturk

Adobe After Effects CS3 Görsel Eğitim Seti (Türkçe)

öğrenmeye yeni başladığım bir program ve bulabildiğim her derse ihtiyacım olduğunun farkındayım. bunun da faydalı olacağını umut ediyor ve derhal indiriyorum. elinize sağlık teşekkürler
  5. t-ozturk

Plugin Suite 4 OnOne [All 2008]

teşekkürler çok işime yarayacakları kesin eline sağlık
  6. t-ozturk

400 Adet Profesyonel Brushes

teşekkürler elinize sağlık
  7. t-ozturk

brush collection arşivlik

hepsi birbirinden güzel fırçalar hepsinde gözüm kaldı indire indire fırça doldu programda...:) gerçekten harika eline sağlık teşekkürler
  8. t-ozturk

Brush Yardım

selam kare şeklinde fırça photoshop un içinde zaten mevcut benim bildiğim
  9. t-ozturk

Kirpik Brushları

çok teşekkürler çok işe yarayacakları kesin
  10. t-ozturk

Photoshop bilgileri ve dersleri

teşekkürler serap hanım
  11. t-ozturk

yardım yeni photoshop öğreniyorum!!

@Cause yardımcı olabildiysem ne mutlu rica ederim :)
  12. t-ozturk

Photoshop'ta Yazı Boyutu Sorunu

hiçbiri olmadıysa da arkadaşım yapacağın çok basit bişey var yazını yazdıktan sonra seçili durumdan çık ctrl+t yaparak yazını istediğin boyutlara rahatlıkla getirebilirsin ( free transform)
  13. t-ozturk

Rutuş Filitresi

@medcezir_f dostum rütuş diye bişey aramayacaksın eğer herşeyi dediğin gibi doğru yaptıysan filter/noise menülerine girdiğinde orada göreceksin yüklediğin filtreyi önceden 4 ya da tam hatırlamıyorum 5 başlık varken şimdi daha çok olduğunu göreceksin işte o yeni başlıklar bu yüklediğin filtre...
  14. t-ozturk

yardım yeni photoshop öğreniyorum!!

@xbirey eğer seni doğru anlamışsam grid açık kare kare dediğine göre ... view dan show u tıkla orada grid i göreceksin eğer açık olan oysa yanında çentik vardır birkere tıkla ve çentiği kaldır hepsi bu
  15. t-ozturk

Adobe Photoshop Plugin Plugins Collection 152mb

çok sağol dostum
Yukarı Alt