tasarimix tarafından yazılan mesajlar

1. T

Kedi, köpek maması evinize gelsin..

Köpek Beden Dili, Davranışları ve Anlamları SIRTÜSTÜ YATMA: Sırt üstü uzanma / yuvarlanma hareketi tüm kaslarda gevşeme sağlamaktadır ve derin bir uykuya hazırlığın işareti olabilmektedir. Ayrıca köpeklerin karın tüyleri kürkün diğer kısımlarına göre daha incedir ve pençelerinde ter bezleri...
  2. T

Ht grup

paylaşım için teşekkürler :)
  3. T

Su Karate Logo Çalışması

Bazı görseller açılmıyor ama gördüklerim üzere çok sağlam :)
  4. T

Aşık Olduğunuz Bayana Duygularınızı İfade Eden Eşsiz ve Farklı Tasarımlı Hediyeler

Aşık Olduğunuz Bayana Duygularınızı İfade Eden Eşsiz ve Farklı Tasarımlı Hediyeler Harika duygular hissettiğiniz bayan için sadece ona özel ve duygularınızı ifade edebileceğiniz, dilediğiniz cümleyi yazdırabileceğiniz çerçeve, çikolata kutusu ve cüzdan gibi Kişiye Özel Hediye grubu ürünlerine...
  5. T

Ihtiyacınız Olan Ürünün En Uygun Fiyatı Burada

Dergilerde Ve Yerinde Thomas Taw’ı Ziyaret Edebilirsiniz Soho da bulunan BOBSOHO adlı kuaför salonu bulunan Thomas Taw, ünlülerle dolup taşan bu salonda da hizmet vermektedir. Sıra dışı saç tasarımlarını eğer sizde bilip, incelemek ve uygulamak istiyorsanız Vouge ve Elle dergilerini...
  6. T

Kırmızı başlıklı kız

sayfanda ki çalışmalar gerçekten başarılı olmuş.
  7. T

Günlük Daire Kiralayan Müşterilerimize Rent a Car Hizmetleri Veriyoruz

Günlük Daire Kiralayan Müşterilerimize Rent a Car Hizmetleri Veriyoruz Firmamız günlük daire kiralayan müşterilerine rent a car hizmetleri sunuyor. Yani piyasadan çok daha ucuza araç kiralayarak tatilinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için...
  8. T

Canlı Borsa Takipleri Nedir

Canlı Borsa Takipleri Nedir Herhangi bir finansal piyasada işlem yapılmak isteniyorsa fiyatların değişimi, etken olan olayların takip etmek için büyük önem taşımaktadır. Canlı borsa takip sistemleri finansal bir piyasadır ve bu nedenlerden dolayı da anlık olarak bütün değişimleri gelişmeleri...
  9. T

Yaratıcı Bir Reklam Kampanyası

vay be baya yaratıcı olmuş.
  10. T

Birbirinden Ilginç Ve Yaratıcı Nevresim Takımı Tasarımları...

ben en sondakini istiyorum. en çok onu beğendim :D :D
  11. T

Alternatif Volkswagen Logosu

güzel çalışma olmuş. bende bir ara merak etmiştim programı ama neden sonra kayboldu öğrenme isteğim
  12. T

Yangın Söndürme Dolapları

Yangın Söndürme Dolapları Yangın güvenlik sistemleri konusunda Kocaeli bölgesinin en güvenilir markaları arasına girmeyi başaran İntek Endüstriyel yangın dolabı taleplerinin büyük bir bölümünü karşılarken aynı zamanda kurduğu intekendustriyel.com sitesi ile de her zaman müşterilerinin yanında...
  13. T

Germe Tavanların Şekilleri Nasıl Olmaktadır

Ürünler Kolay Yırtılır Mı Germe tavanların sistemleri m2 de yaklaşık olarak 130 kg kadar taşıma kapasitelerine sahip olarak karşımıza çıkmıştır. Ayrıca gergi tavan sistemleri sivri uçlu bir cisimle müdahale edilmediği sürece yırtılmış olan bütün alanlarda yırtıklar genişlemez ve en etkili...
  14. T

En Şık Tesettür Elbise Modelleri medinetesettur.com ‘da

Ferace, Tunik, Kap Modelleri Birbirinden şık tasarımlara sahip olan tesettür elbise modellerinin yanı sıra ferace modelleri, tunik modelleri ve kap modelleri gibi tesettür giyim ait olan tüm ürünler medinetesettur.com adresinde sizleri bekliyor. Sadece bir tıklamanız ile ulaşabileceğiniz...
  15. T

Yaratıcı Ambalaj Tasarımı Örnekleri - İlham için ..

çok tatlı tasarımlar ya bayıldım
Yukarı Alt