Telve tarafından yazılan mesajlar

1. T

Grafikerlerin uğradığı haksızlıklar.

@power26 Dostum sana tamamen katılıyorum.
  2. T

maxi magazin kapak çalışması

@Arzu Uluırmak Arkadaşa aynen katılıyorum.Bu arada Sibel Can çok güzel :(
  3. T

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

Tasarımcı gördüğü,düşündüğü şeyi ekrana abartısız aktarabilmesidir bence :)
  4. T

broşür tek kırımlı önlü arkalı

Evet inceledim :) Ortalı değil diyorum işte.
  5. T

@eminecik Bu yorum neden yapıldı anlam veremedim ? Dediğim gibi yazı ortalı değil !
  6. T

Resimlerin çözünürlükleri düşük gibi geldi.Ama buraya çalışma küçültülerek koyulduğu içinde olabilir tabi.Birde alttaki çalışmada "iso 9001 ve haccp kalite güvence sistemiyle doldurulmuştur" yazısı ortalansa daha iyi olurdu.Emeğine sağlık.
  7. T

Hangi Cep Telefonunu İstiyorum ?

Çok güzel olmuş hepsi tebrikler.
  8. T

Tabela Tasarımları

Çok estetik olmuş tebrikler.
  9. T

Satılık Reklam Malzemeleri

Arkadaşlar pazarlık payım yoktur dedim ama fiyatı düşürüyorum 3500 ytl başkada düşürmem 1 ytl bile.
  10. T

insört çalışmamdan bir örnek

Aracın aynasının dekupisi köşeli olmuş tamponun etrafıda aynı şekilde biraz daha ovalleştirilebilir.Ayrıca buna insörtte denmez.Gazete ilanı gibi bişey olsa gerek yazı fontunun seçimi bana bunu andırıyor.Ayrıca bu bir tasarımda değildir ne olduğunu anlayamadım ben.:=)
  11. T

Tek başına satmayı düşünmüyorum.Hepsi birlikte.
  12. T

Selamlar.Bi arkadaşımla reklam ajansı açtık işe başlayacağımız gün arkadaşımın kpss sonuçları belli oldu ve memur olarak bi şehire atandı.Tabiki elimizde yeni aldığımız fakat kullanamadığımız malzemeler kaldı.Malzemeler aşağıdakilerdir ve fiyatı 4500 ytl. CANON EOS 400D Fotoğraf makinesi CANON...
  13. T

Yüksek Kalite de Resimler

Dostum madem satıyosun fiyatını yazsanda öğrensek bizde.
  14. T

tipografi çalışmalarım

Çalışma güzel olmuş iyi,hoş,güzelde neden camiler kullanılmış anlamadım ?
  15. T

Bayan Grafiker Aranıyor.(Konya)

Photoshop ve Coreldraw programlarını iyi derecede bilen.Matbaa konusunda deneyimli.Katalog,broşür,dergi gibi işlerden anlayan tecrübeli bayan grafiker aranıyor. Sabah:08:30-18:00 cumartesi işin durumuna göre çıkılabilir.Özelden iletişime geçebilisiniz.
Yukarı Alt