Tevfik Becergen tarafından yazılan mesajlar

1. Tevfik Becergen

Deneyimli Kadromuzla her türlü Web&Graifik Tasarım işleriniz yapılır.

Deneyimli Kadromuz ile Her türlü Web tasarım E-ticaret Flash tasarımlar Yazılım Banner Katalog Kurumsal Kimlik Tasarımları Afiş İşleriniz yapılır. ESPY Tasarım (212) 321 07 61 531 888 28 81
  2. Tevfik Becergen

Freelance yada yarı zamanlı grafiker

merhaba istanbul kadir has üniversitesi grafik 2.sınıf öğrencisiyim photoshop,corel,illustrator ve freehand kullanıyrum yarı zamanlı yada freelance olarak iş yapmak istiyorum daha önce 2 ayrı reklam ajansında çalıştım broşür,tabela,kartvizit,sticker,menü,afiş,harita vb şeyler yapabliyorum...
  3. Tevfik Becergen

logo istekleriniz

arkadaşlar genel kurmayın ve jandarma genel komutanlığının logolarını elinde bulunduran varmı çok önceleri bi rapid linki verilmişti belki yine vereblrsiniz o link silinmiş çünkü şimdiden teşekkrler
  4. Tevfik Becergen

Web tasarimi yapilir

visual studio,expression web,dreamw.,frontpage,photoshop,flash programları ile asp.net,asp,php,portal forum sistemleri çalısmalarını çok uygun fiyatlara yapabilirim. web tasarımını,tanıtımını yaptırmak isteyenler özel mesajla iletişime geçebilir Ayaz Bilisim Hizmetleri
  5. Tevfik Becergen

istek taraftar rsimleri

31 metrelik bir iş için yüksek çözünürlükte yakın plan yada tamamen kadraj taraftar resimmlerine ihtycm var elinde olan varsa ltfen!!!:(
  6. Tevfik Becergen

logo istekleriniz

ilginize çok teşekkür ederim fakat ihtiyacım olan logo iki paralel çizgi ve doluca yazısının olduğu logo eğer bulunduran varsa lütfen
  7. Tevfik Becergen

logo istekleriniz

arkadaşlar elinde dolucanın logosunu blunduran varsa paylaşabilirmi teşekkürler...;)
  8. Tevfik Becergen

kürklü bayan foto (istek)

Arkadaşlar acil kürk ile çekilmiş ünlü veya ünsüz bayanlara ihtiyacım var kanepede yada yatakta yatıyor olması gerekiyor.. şimdiden teşekkürler
  9. Tevfik Becergen

logo istekleriniz

Ya arkadaşlar daha önce istemiştim ve hemen cevap gelmişti fakat daha yüksek çözünürlükte bir şeye ihtiyacım var eğer arşivlerinde bulunduran veya taratıp verebilecek olan olursa çok sewinirimm...
  10. Tevfik Becergen

logo istekleriniz

çok teşekkür ederim emeğine sağlık
  11. Tevfik Becergen

logo istekleriniz

Arkadaşlar içinizde milli savunma bakanlığının logosua sahip olan varmı yada tehmin edebileceğimi düşündüğünüz bir kaç logo bulma sitesi verebilirmisiniz.... şimdiden çok teşekkür..
Yukarı Alt