tihs tarafından yazılan mesajlar

1. tihs

Illustrator Jam

Boş zamanlarımda kendimi illustrator'da geliştirebilmek amaçlı yaptığım bazı çalışmalar... Aralarından 2'si kendi resmimden, biri bir arkadaş için yaptığım resim, bir tanesi Fate animesinden Saber'ın bir resmi...
  2. tihs

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Merhabalar, biraz önce illustrator'de çalışıyordum, bir arkadaşım için resim yapıyordum yaklaşık 2bucuk 3 saattir ve akılsız kafam, hiç save etmek aklıma gelmemişti, ve sonra çizdiğim resmi photoshop'a aktarmak için save edeyim dedim ve program hata verdi, sonra da kapandı... Resmim sonsuza...
  3. tihs

jenerik için yardım

Bunu yapabilmek için derse ihtiyaç yok ki ? Movie maker'da fotoğraflar üzerine oldukça basit efektler koyarak yapabilirsiniz. Müziği resimlere uydurabilmek için de müziği öne yada arkaya alarak kombinasyonlar denenebilir. Gerçekten hiç bir bilgiye ihtiyacın yok açıkcası. Bigisayarında movie...
  4. tihs

çizgi film karakterleri vector

Teşekkürler :) İşime yarayacak, incelemek lazım.
  5. tihs

Bilge Forum Maskot Denemesi Bay Pen'in Yeni imajı ?

En bilge olması açısından bu tanıma en uyan 3 gibi geldi bana. Saçları dağınık olmasaymış top sakalda bilge duruyor biraz bence. :)
  6. tihs

DUR demenin zamanı gelmedi mi?

Aslında bende size aksi bir görüş belirtmek istememiştim. Katılıyorum yani. :)
  7. tihs

Haklısınız. Ancak unutmamak gerek ki hiçbir resim kursu öğrenciye ressam olma garantisi vermez. Grafik tasarım kursları da bu durumda isimlerini değiştirmek zorundadır o halde. Bir takım kurumların denetimine girmelidirler. Keşke dediğiniz gibi bir eğitim olsa bu kurslarda, ancak sadece adobe...
  8. tihs

Yazılanları hızlıca okumaya çalıştım ve bana kalırsa ki kalmaz büyük ihtimalle, grafik tasarım kursu diye bir şey olması saçmalık. Bence bunun için okul olması da kişiye tasarım anlamında olağanüstü meziyetler katmıyor. Ben fizikçiyim, fiziği seviyorum. Zamanında güzel sanatlar okuyup birşey...
  9. tihs

Lamb Of God T-Shirt Çalışması

ben çok beğendim valla :) alttaki yazı da lamb of god'ın genelde kullandığı fonta benziyor :)
  10. tihs

Maserati - Vektörel

Çok iyi ya... Ai ile bende ilgileniyorum ve uğraşıyorum bu çalışma ufkumu açtı. :) Eğer ai dosyasını da paylaşsan mükemmel olurdu.
Yukarı Alt