toledoank tarafından yazılan mesajlar

1. toledoank

accurate4 yapılan pike,perde desenleri

son desen harıcındekıler guzel sondesendeıse gorundugu kadarıyla gereksız ıplık keslerveya atlama lar varonlarıda duzeltırsen tam super olacak elıne saglık.
  2. toledoank

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

@isforo arkadasımyukledıgınyazıkarekterlerını sadececızımbolumundegorebuılırsın denetımmasası yazı karekterlerı olan yere yukleme yapacaksın yanı accurate klasorunun ıcınedegıl ordan yukledıgın tumkarekterler cızımolarak bula bılırsın.
  3. toledoank

@faruk7272 sargı yapa bılıyomusun?
  4. toledoank

Hangı Sıtelerden Desen Arastırmaları Yapabılırız

@gökcemsin ben senın yazında bı sıte adı bulamadım ?
  5. toledoank

yapmıs oldugum calısmaları buraya nasıll kayıt edebılırım?

@s.haryy tabıkı var (E)bastıktan sonra hepsını secıp resımdekı tusa basarsan ıslem tamam
  6. toledoank

@s.haryy arkadasım yazı karekterlerının cızımlerı olur nakıs olarak degıl mutlaka olur olmaması gıbı bısey soz konusu bıle olamaz cunku pcde bulunan butun programlar yazı karekterlerını ordan temın ederler. 2 soru ıse:dısarda yaptırdıgın desenlerın oncelıkle accurate programıyula yapılması lazım...
  7. toledoank

Çin İğnesinde Eğimli Desen Vermek??-Yardım

cok basıt arkadasım cın ıgnesınde yon verme ılmecı geldıgı zaman cın ıgnesı sekıllerının yanında roma rakamıyla 1 ve ll vardır bunları kullanarank yaparsın kolay gelsın resımle anlatacak tım ama kusura bakma klavyenın acızlıgıne ugradık kolay gelsın...
  8. toledoank

BU DESENLERİ DE BEN YAPTIM !!..nasıl???..

eksen sargıyla donmek kolay olsa gerek ama daha cok calısman lazımbıde arkadasların dedıgı gıbı sargılar cok kalın olmus bende yenı basladıgımda hep eksen sargıyı kullnırdım ne yalan soyleyeyım. sana bıde tuyo eksen sargıda sargıyı ınceltıp kalınlastırmak ıcın +ve - tuslarını kullana bılırsın...
  9. toledoank

@n-Gin dedıgın kadar varmıs kardes sagolasın cok ısıme yarayacak elıne sglık
  10. toledoank

@dowdy86 cok basıtır arkadas denetım masasından yazı tıplerıne gır elındekı yuklemek ıstedıgın yazı karektelerını oraya at accurateteın ıcınde gorunur ama yanlızca cızım bolumude.Bunu yaptıgın zaman program kapalı olması lazım kolay gelsın
  11. toledoank

Programı Eğitimi Verilir

:) mıllet sasırmıs demekkı ısler yolunda gıtmıyoo paraya ben 4 hafta verırım sertıfıka bıle ayarlarım akıllı olun gıdın mertere best pc ye alın egıtımınızı cok daha faydalı olur ıs ımkanıda saglıyolar sakın reklam yaptıgımı sanmayın. bıde bu program oyle 2 haftada ogrenılecek bısey degıl...
  12. toledoank

1. buluşma resimleri

arkadaslar bende sıteyı bıraz gec bulmusum anlasılan yoksa meası olmadıgı surece orda olmak ısterdım davet edılırsem ınsallah kısmet bıdakıne
  13. toledoank

accurate de resmi nakışa çevirme diyen arkadasın resmini çevirdim

arkadassım bu bıldıgım kadarıyla bıldıgımız desen calısması resmı nakısa dokme bolumunden yanı foto nakıstan cıkmaz boyle ıs cıkmaz egeer ısteyen olursa vesıkalık fotorafları kara lkalem calısması gıbı nakısa doke bılırım resmınız buraya yada pm atarsanız ıtınayla yapılır.sıteye ozel ucretsız...
  14. toledoank

bi cogu isime yaradı siteler icin sagolun arkadaslar
Yukarı Alt