tolgacetin72 tarafından yazılan mesajlar

1. tolgacetin72

Freelance İş arıyorum(Yurt Geneli/İzmir)

Günceldir. Yarım gün veya internet üzerinden iş arıyorum.
  2. tolgacetin72

Freelance İş arıyorum(Yurt Geneli/İzmir)

Dizgi, tasarım, web tasarım ve matbaa öncesi tüm işleriniz için online olarak her ilden parça başı çalışabiliriz. Photoshop ve Corel Draw'ı iyi derecede kullanıyorum. 10 senedir dizgi-tasarım işindeyim. Lütfen ciddi ve dürüst işverenler, pm ile iletişim kurabilirsiniz.
  3. tolgacetin72

Ego

Eyvallah Sebahattin Bey. Elbet birgün olacak, bugün ya da yarın, kaçınılmaz son.:) Ama dikkat ediyorum sağlığıma elbette, teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar ve sağlıklı, verimli bir ömür dilerim.
  4. tolgacetin72

Ego

Hocam ölmüş dirilmiş biri derken; kendimizi sürekli izleme ve yeniden değerlendirme sonucunda artık düşünce organizasyonu olan benlik çözülür ve günlük anlamda Ego yok olur. Bu ölmektir. Ayrıca ben ocak başında şeker komasına girmiştim. 10 gün kadar bilinçsizce, toplam 1 ay Ege ünv. de yattım...
  5. tolgacetin72

Photoshopta siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek

Evet o aklıma gelmedi aslında. Ama internetten dersleri var bakabilirler ordan da.
  6. tolgacetin72

Yenı Manıpulasıon

7. tolgacetin72

Photoshopta siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek

Başlıklara baktım ama benzer bir konu bulamadım. Faydalı olur düşüncesiyle konu açıyorum. Yapılışı: Siyah beyaz foto önce RGB moduna getirilir daha sonra farklı renklendirilecek bölümler pen tool ile seçilirler. Öğneğin üstteki fotoda kızın eşarbı, teni ve bluzü olarak 3 farklı bölge pen...
  8. tolgacetin72

Karakalem (Renklendirmesi)

Photoshop ile yapılıyor, belki başka program kullanmış da olabilir arkadaş.
  9. tolgacetin72

islami shapes, ayet, arapça yazı

Çok sağolun, faydalı olacak şekiller.
  10. tolgacetin72

Ego

Hocam harika gerçekten, çok güzel!! Tasarım da güzel ama yazıları ben yazmışım sanki, bu kadar felsefi yakınlık olabilir! Yazılar sana mı ait? Bire bir katılıyorum, ben de ölmüş dirilmiş biriyim :)
  11. tolgacetin72

eminecik en sevdiğim filimler

Brave Heart' 5 kere seyrettim, harika bir film. Çağrı filmini de sağolsunlar ramazanda sahur çorbası gibi ısıtıp ısıtıp veriyorlar.:) Ama o da çok başarılı bir film. Peygamberin mücadelesini ve ilk müsülümanların ne kadar nitelikli olduğunu çok güzel işliyor. Keşke o kadar kaliteli birçok film...
  12. tolgacetin72

Yüksek çözünürlüklü savaş topu resmine ihtiyacım var.

Emine hanım arşiviniz baya sağlam gibi. Bu son iki top İstanbulun fethindedi sanırım.:)
  13. tolgacetin72

özgün karakalem ve yağlı boya çalışmalarım

Tescil işlermleri sanırım biraz maliyetli olabilir. İsmini imza kısmına yazmayan arkadaşın söylediği gibi bir sanat esreri sahibinden izinsiz kullanıldığında haksız kazanç elde eden kişi cezaya çarptırılr. Tabii yakalanır ve yargılanabilirse.:) Bu yüzden ben bu yetenekli arkadaşımıza resimlerini...
  14. tolgacetin72

Arkadaşım için yaptığım bir poster çalışması (Photoshop)

Bir akvaryum forumunda tanışıp arkadaş olmuştuk. Kendileri Amazon nehrinin hemen her tür balığı ile ilgilidir. Ben de ona böyle bir çalışma yapmıştım. Sizlerle paylaşmak istedim!
  15. tolgacetin72

reklam ajansına grafiker aranıyor

İşyerlerinde bayanlar daha kullanışlı olarak görülüyorlar. Şöyle ki; gerektiğinde sekreterlik yapabilirler, görünüş itibarı ile iş dünyasında daha sempatik ya da daha az rahatsız ediciler. Satışları kolaylaştırma özellikleri var ve en önemlisi patronlarıyla daha az sürtüşüyor daha itaatkar...
Yukarı Alt