Tolgahanozkan

1994 Polatlı doğumluyum. Ortaokul eğitimimi Sakarya İlköğretim Okulu'nda tamamladıktan sonra Polatlı Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümünü kazandım. Dört yılın sonunda hemşirelik sürecim başlamış oldu. Okul sonunda staj için İstanbul'a sonrasında ise çalışma amacıyla Antalya'ya gittim. Antalya'da dokuz ay kadar çalıştıktan sonra uzun dönemdir üzerinde çalıştığım "sosyal medya" alanına geçtim. Bu alana geçmeye karar verdiğimde KariyerOkulu'nun "Sosyal Medya Uzmanlığı" sertifika programını tamamladım. Daha sonra JAZZ Bilişim ekibine dahil olarak çeşitli çalışmalarda bulundum. Şuanda freelance olarak sosyal medya uzmanlığı yapıyorum. Aynı zamanda grafik tasarım alanındada kendini yetiştirmiş bir birey olarak Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, Corel Draw gibi programlarada hakimim. Sosyal medya alanında bu programları kullanarak kalite içerik anlamında daha iyi çalışmalar yapabilmekteyim. Ayrıyeten Naature Akademi Adobe Photoshop ve Web tasarım sertifikalarımda mevcut. Bunlara ek olarak bilgi ve becerilerimi paylaşmak amacıyla çeşitli dergi, gazate ve bloglarda yazarlık yapıyorum.

Sosyal Medya
Website
http://www.tolgahanozkan.org
Occupation
Sosyal Medya Uzmanı

Ödüller

1. 5

Siteye Alışıyorsun

30. mesajını göndererek bu ödülü kazandın.
  2. 1

İlk Mesajını Gönderdin

Herhangi bir yere, bir mesaj yazdığın zaman bu ödülü alırsın.
Yukarı Alt