Tolgahanozkan tarafından yazılan mesajlar

1. Tolgahanozkan

Grafik Tasarımcı |

Şehir: Tüm Türkiye Aranan Şehir: Tüm Türkiye Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (Çok İyi) ,İndesign (İyi) ,Corel Draw (İyi) , İllustrator (İyi), Freehand (Çok az) İş deneyimi ve içeriği: Freelance olarak görev yaptım. Çeşitli projelerde yer aldım. Jazz Bilişim ekibi ile çalıştım...
  2. Tolgahanozkan

Jazz Bilişim Afiş Tasarımı

Merhaba arkadaşlar. Bünyesinde çalıştığım Jazz Bilişim için yaptığım bir afişi sizinle paylaşmak istedim.
  3. Tolgahanozkan

ılık

:) Çok iyi
  4. Tolgahanozkan

Grafiker tshirtleri :))

Güzel :) Birazcık renklerde sıkıntı var :)
  5. Tolgahanozkan

Logo Tasarımı

6. Tolgahanozkan

Tolgahan Özkan Logo Tasarımı

Tamam teşekkür ederim. Bu konuda kendimi geliştirdikten sonra bir logo daha göndereceğim.
  7. Tolgahanozkan

Hangi Logo Güzel ? | Sedat Gül

Bir numaralı güzel bencede.
  8. Tolgahanozkan

Tasarımı biraz daha değiştirerek şöyle bir çalışma ortaya çıkardım. Bu logo üzerine yorumlarınızı bekliyorum .
  9. Tolgahanozkan

T-Shirt Tasarımlarım

Aynen öyle Kemal Bey. Çalışmaya devam :)
  10. Tolgahanozkan

T-Shirt Tasarımlarım

Teşekkürler :)
  11. Tolgahanozkan

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Konumda belirttiğim gibi logo tasarımı konusunda henüz kendimi geliştirme aşamasındayım. Bu yorumlarınız bana der olacaktır ve daha iyi tasarımlar çıkartmamı sağlayacaktır. Ekip derken öyle bir ekipten bahsetmiyorum. Ben bireysel çalışan bir grafikerim. Fakat...
  12. Tolgahanozkan

T-Shirt Tasarımlarım

Yorumunuz için teşekkür ederim. Verdiğiniz sitenin tasarımlarını inceledim. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki o sitenin kurucuları profesyonel birer tasarımcı :) Ben kendimi henüz o kademede görmüyorum. Ben bu tasarımlarımı satışa çıkartmadım çünkü iyileştirmeye gerek duyduğunu biliyorum. Ama...
  13. Tolgahanozkan

Heh :) Bu daha iyi oldu işte :) Evet Photoshop kullandım. Corel Draw tasarılarımı paylaşmak için henüz erken :) O konuda biraz daha zamana ihtiyacım var. Teşekkür ederim :)
  14. Tolgahanozkan

@acquaway Biz derken yukarıda bahsettiğim 10 kişilik ekipten bahsetmiştim. Şuan Antalya'da görev yapıyorum ve bunu merak eden az sayıda firma oldu. Bu yüzden onlar biliyor ancak dışarıdaki firmalar bunu hiç merak etmediler. O yüzden öyle söyledim. Eleştirin için teşekkür ederim. Bu sadece...
Yukarı Alt