tugbakocak tarafından yazılan mesajlar

1. tugbakocak

Rotasyon baskı ve raportlama bilgileri

@Furkan YILMAZ Kullandığınız makinalar lazer mi? manuel mi?
  2. tugbakocak

rotasyon baskı desenleri

tabiki desenleri raportlu tasarladım ancak buraya raportlu hallerini koymadım...
  3. tugbakocak

Çorluda ikamet eden

Çorluda ikamet eden rotasyon baskı desen çiziminde tecrübeli bay bayan elemanlar alınıcaktır. Müracat Tel : 0282 675 16 16
  4. tugbakocak

Tuğba Koçak / Afiş-3

Yorumlarınız için teşekkür ederim Süleyman bey.Bu konuyla ilgili 3.çalışmam ilk çalışmamı incelerseniz insanlara ibret verici bir çalışma ile konuyu anlatmak istedim.İkinci çalışmam daha sade ve alkolün trafikte doğurabileceği kazaları anlatmak istedim bu çalışmam en sevdiğim oldu aslında.Bol...
  5. tugbakocak

Tuğba Koçak / Afiş-3

Tuğba Koçak / Afiş-3
  6. tugbakocak

Tuğba Koçak /Afiş-1

Yorumlarınız için teşekkür ederim
  7. tugbakocak

Tuğba Koçak /Afiş-2

Yorumlarınız için teşekkür ederim.
  8. tugbakocak

Tuğba Koçak /Afiş-1

Teşekkür ederim
  9. tugbakocak

Tuğba Koçak /Afiş-2

yorumlarınız için teşekkür ederim
  10. tugbakocak

Tuğba Koçak /Afiş-1

"Daha iç karartıcı bir çalışma olamazdı herhalde. Topluma bu şekilde mi mesaj vericez yani. Onları bilinçlendirmek yerine korkutucaz öyle mi? Bi tasarım olamayacak kadar kanlı ve amaç dışı bir çalışma.." Yorumunuz için teşekkür ederim ama gerçekler acıdır.
  11. tugbakocak

Tuğba Koçak /Afiş-1

Teşekkür ederim.Sizede başarılar dilerim.
  12. tugbakocak

Metraj baskı...

Merhaba arkadaşlar Rotasyon baskıda illaki Tramlar bitmap olmalı diye bir şart yoktur.Bu şablonu nasıl çektiğinizle alakalı bir durumdur.Eğere manuel çekicekseniz yani önce filmini hazırlayıp şablona pozlayarak çekiyorsanız bitmap gerekli anacak günümüz teknolojisinde baskı firmaları artık lazer...
  13. tugbakocak

Rotasyon baskı ve raportlama bilgileri

''sevgili tuğba hanım Ben k.t.ü de tekstil böümü öğrencisiyim. Bitirme tezi olarak bi kitap yazmam gerekiyo. Bende baskı teknolojisi kıtabı yazmaya karar verdım. Bu kararı lisedeki staj deneyımıme dayanarak karar verdim. Ama simdi anladım kı bu iş bu kadar kolay değilmiş. Şayet bana bu konuda...
Yukarı Alt